Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Ще промениш много мнението за дрийм тиатър с такива асоциации... :wacko:

Едва ли.../ пошегувах се, явно трябва да уточня/. :wacko:

Те пък взеха, че махнаха видеото от Тубата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

То по темата (според заглавието) всичко е неКАФ ХЕЛЛ,нещо нещата вървят към доминация на простотията,от известно време се засели някаква селска орда в квартала и "децата" си крещят на "аее'педераас,са ше ти ебем путката майчина..", те две близнета  и свинегъзи братчедчита,честно казано ми помагат в селф-контрола,щото щех да направя едното на циклоп да се различават (с пушлето,но показалеца ми е винаги  на скобата),е, съседа го нашамари преди моята реакция (то и по добре,че не ми се ходи в пандела заради селски изроди),че почнаха да бият сина му,защото е по малък на годинки..

 

 

едит- правилата са за нас,който Не спазва правилата не трябва да се сърди,че нема огледало на паркирания на тротоара таралясник..

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Странно, стената на този клип е много подобна като на видеото с басиста...

Този интериор явно влияе лошо на хората :D

Toва щеше да е смешно/забавно ако не беше тъжно. Момчето е умствено ограничено (дебил), каквито за съжаление, са поне 50-60 % от връстницитре му. След употреба на алкохол, такива същества са наистина тъжна и тревожна гледка. Още по-тъжното е, че днешна България предоставя идеална среда за просперитета на същества като това на клипа. Дали някой нормален човек би имал проблем да си представи това момче след десетина години, като депутат, министър, областен управител, крупен бизнесмен... Ако не Ви се получава, погледнете лицата (съвсем антропологично), говоренето и делата на днешните политици/бизнесмени.

Редактирано от blr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не е дебил. Някакъв системен администратор, забит в гадно мазе. 10 часа там и си готов.

Прави пародия и избива напрежението едновременно.

Даже съм почти сигурен, че това не му е любимата музика, просто избива кочината

youtube komentari:

"nvelichkov Преди 1 година

И аз така правя като се застоя в офиса повече от 5 часа :D"

x 2 :)

Редактирано от emosms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра се е получило, даже си я е интонирал :greenball:

 

 

Екстра се е получило, даже си я е интонирал :greenball:

Не съм аз, колегата Ко Не от Фейсбук. Малко е дялкано със зъби и нокти, но резултатът е добро интониране :) .

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=568412486542880&set=a.568412469876215.1073741836.100001224026311&type=1&theater

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се вгледаш внимателно в граматичната конструкция, цитирана от теб, ще видиш, че не съм имал съмнения относно авторството, в смисъл, че не е твое. Една буквичка прави разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.