Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

:cheers2: Милкоооооооо! :hysterical::hysterical:

 

китаристката по-добре да се снима в 'медицински' филми, вместо да се занимава с глупости! :greenball:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права на пациентите във форумите.

 

1. Всеки има възможност да бъде лайнонимен или да разкрие своята срамоличност, както сам изсере.

2. Пациентът трябва да се регисрира в картотеката и в екарисажа.

3. Пациентът евентуално може да пише и мнения, ако са му свободни ръцете.

4. Пациентите имат право да опищят други форуми при възникнал проблем или ако не са съгласни с балнеолечение от Мародератор.

 

Задължения на участниците във форумите.

 

1. Официалния език на форумите е UTF-8. Заместването му с Windows-1251, Windows-1256 и други подобни, е забранено.

2. Пациентите във форумите са длъжни да хранят рибата тон и да уважават рибата чук.

3. Не се допуска дискриминация на основата на кожа, косми, люспи, зъби, нокти, рога и копита.

4. Забранява се използването на тълковен речник, синонимен речник, правописен речник, китайско-български речник, както и всички останали речници.

5. Не се допускат чужди умиротворители и разрешаване на международни конфликти във въздушното пространство над форума.

6. Желателно е да се обсъжда само по предписаната рецепта, както и да се пише според клиничната пътека.

7. Пациентите във форумите трябва да се съобразяват с условието, че тук не е място за интелектуални изяви от типа на философски монолози, това е лечебно заведение.

8. Забранява се публикуването на адреси на сайтове за хомеопатични лекарства и други такива, забранени от закона за контрол на радиоактивните отпадъци.

9. Забранява се публикуването на прогнози за времето.

10. Забранява се люпенето на мазилка от стените на форума, както и появяването в полупрозрачно състояние и чуждоземен външен вид. :)

 

В случай на нарушаване на правилата на форума ще последват електрошокови санкции за нарушителите.

 

Права и задължения на Мародератора

 

1. Всеки форум има назначен Мародератор. Мародератор може да бъде всеки желаещ да носи оръжие и униформа.

2. Мародераторът на съответният форум има право да предубеди нарушителя, като му припомни правилата на форума в лични белезници.

3. При по нататъшно непристойно поведение въпросният нарушител ще бъде публично опикан.

 

ТОЗИ УЕБАН САЙТ НЕ ПОЕМА ОТГОВОРНОСТ ЗА КАКВИТО И ДА Е ЗАГУБИ, ПОВРЕДИ ИЛИ ДРУГИ ЩЕТИ, ПРИЧИНЕНИ ОТ ПРОВЕДЕНО ЛЕЧЕНИЕ.

 

:punk_guitar::lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Що по концертите в нашата мила родина не "наливаха" така бирата? :drummer:

 

Бира 95-98% - 2-5% пияна ..... писна ми да пия пияна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как намразих чалгаджиите

 

Беше преди няколко години…”Берксток” е фестивал , в който участват както утвърдени , така и млади групи като нас. Така ни се отдаваше възможност да свирим на една сцена със световни величия като Васко кръпката, Звезди от аналгин и даже някой чуждестранни групи. Тогава свириха и някакви от Англия, ама те свириха някакъв пънк – Ramoоnes се казваха. Събрах една агитка от махалата да викат за нас като свирим. Обикалях с няколко от тях около бекстейджа.Бях напращял от гордост. Все едно цял живот не съм слизал от сцената. Минахме покрай Данчо Караджов , който разплиташе някакъв кабел „Баце направихте ли си саундчека” .Човека ме изгледа сякаш ме виждаше за пръв път (което беше много вероятно). Намигнах на моите авери – „Тия ги пускаме преди нас щото свирят много леко”. Участието ни мина добре, като изключим , че китарата ни не се чуваше докато свирим , но това не беше голям проблем защото аз запълних дупката като направих няколко бас сола. Направо сцепихме. Време беше да обера плодовете на славата . Пуснах се по поляните между пияните рокери, но може би понеже се беше стъмнило доста ,хората не ме разпознаваха, та трябваше да пояснявам от време на време с реплики от сорта „Е, бахти от тия прожектори на сцената сега нищо не виждам!” Врътнах се по-към периферията и изведнъж под светлината на уличната лампа забелязах една позната фигура – Дима . Димана беше колежка от университета. Страшна. Изрусена на кичури със страхотно тяло и сочни устни от които лъхаше страшна похот. „Здрасти Дима! Гледа ли ни? Как бяхме на сцената?” Оказа се , че не ни е гледала понеже не знаела за събитието и тъкмо се прибирала от София .”Аре да ходим да пием по нещо” . Каза ми , че ако искам след час два като се изкъпе има уговорка с приятелките и да ходят на дискотека и мога да отида с тях. Дискотека.Аз печения метъл да ходя на дискотека.. Сърцето ми щеше да изкочи. За по-малко от четвърт секунда отсвирих дълго изграждания с любов имидж. Уговорихме си среща в дискотеката след два часа. Минах през палатката и свалих атрибутите , които до преди малко бяха част от мен . Оставих само колана с черепите на G’n’R щото иначе щяха да ми паднат гащите. В уреченото време бях пред дискотеката , която се оказа сравнително близо до фестивалната площ. Стоях отпред с треперещи колена. Гъгнежа на Ramoones се смесваше със песен от новия албум на Слави Трифонов. Оказа се че „дискотека” е надписа на заведението. Вътре се слушаше само дива чалга..Събитията вътре не помня изцяло , спомням си , че пихме водка „Селект” . Дима танцуваше по масата а аз и опипвах бедрата украсени с ефирно клинче. Дима явно е пила повече от колкото може. Приятелките и също бяха чудесни момичета. Играеха някакви интересни танци , като от време на време идваха пред мен заставаха с гръб и потрепвайки с малки дупета си ги търкаха в мен. Нямаха нищо против през това време да ги държа за гърдите. Те нямаха нищо против , но се оказа , че други имат. Намерих се пред дискотеката с разкървавен нос, болки в бъбреците и насинено око. Довлякох се някак до палатката. Сутринта всичко ме болеше още повече. Приятелите ми бяха застанали пред мен в очакване да разберат историята.Наметнах суитчъра на Pantera , сложих гривните и промърморих „Какво ме зяпате бе…нали сме метъли…..”

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Тоя нещо менти, това се прави с уста и гребен!

 

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.