Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

 

 

ей тея последните ако знаете откога ги търся на самостоятелно клипче с цялата песен..

Редактирано от crionic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица времето беше прекрасно и реших да изляза с колелото (май не съм споменавал колко много обичам да карам) сутринта. В парка, където ходя, пръскачките бяха пуснати така, че пътят ми минаваше точно през тях и нямаше как да ми се размине изкъпването (абе, всъщност имаше, ама аз исках да се позабавлявам по моя си начин).

На връщане се пребих толкова жестоко, че раните ми още не бяха зарастнали две седмици по-късно. Едната от тях беше кръгла и с диаметър около 10 сантиметра. Стоях си цяла седмица вкъщи. Не защото бях много зле (глупости, нищо ми нямаше), просто го използвах като извинение да се затворя вкъщи и да се изолирам от всичко и от всички. В един момент се депресирах страшно много и осъзнах, че бягам от хората. На другия ден се освестих.

По-интересното обаче е, че повдигнах пред майка ми въпроса за сексуалната ми ориентация. Разяри се луд скандал, т.е., аз говорех бавно и спокойно (с малко изключения, защото все пак тази тема ми е присърце и от вълнение ставах твърде властен и желанието ми да си налагам мнението прозря в тона ми), а майка ми бягаше от мен и ми крещеше да я оставя намира.

Най-накрая реших да й напиша всичко, което искам да й кажа в едно "писмо", защото устно явно няма да се разберем. В него й написах, че трябва да забрави това, на което са я научили родителите й (срещу които толкова се гневи) и да осъзнае, че аз съм неин син и имаме твърде малко време да бъдем в добри и близки отношения и да бъдем приятели, защото скоро ще порастна окончателно, а също така ще отида да уча някъде другаде и навярно няма да се върна в този град, затова по-добре да приеме, че съм гей и да опитаме заедно да бъдем нещо повече от майка - син и дете - родител.

...

Та, онази неделя, малко преди да се пребия, аз реших да направя нещо щуро и да мина под пръскалката и да се насладя на свежото усещане от студените капки по потната ми и загрята кожа. На втората обиколка забелязах пред себе си слънцето. Когато наближих мястото и видях как струята беше точно перпендикулярна на алеята, т.е., представляваше нещо като ефирна завеса пред слънцето, и беше създала перфектните условия за едно от най-красивите явления в природата, аз се сетих за един мит - ако минеш под нея (нещо, което очевидно е невъзможно, защото дъгата е просто светлинна илюзия, а не реален обект) ще смениш пола си (нещо, което някога явно са считали за невъзможно).

Продължих да карам с все по-голяма скорост. Сърцето ми затуптя по-силно. Това беше прекрасен момент. Може би ако бях погледнал нагоре тя вече нямаше да е там, но ако не беше толкова рано сутринта и паркът не беше така пуст, някой на двадесетина метра зад мен щеше да види как... минавам под дъгата.

Не си смених пола, но това е само легенда. Неуловима. Щеше да е по-лесно да съм момиче, но е толкова по-забавно да си момче, гей-момче, щастливо момче.

Не търся разбиране,просто споделям с Вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капоне, от къде го изрови това бе, кой е тоя форум искам и аз да чета там ааааааааа :)

 

хаосове-маосове

алтернативни оръфляци, олелеееее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААААААААААААА ЩЕ УМРААААААААААААААА!!! ВИЖТЕ ПИАНИСТЧЕТО КАКВА ХОРЕОГРАФИЯ ОБАЖДА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Той си има цяла програма, момента, когато му звъннаха по телефона направо изкара сълзи от очите ми. Като че ли се изкъртих от смях. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.