Jump to content
Българският форум за музиканти

Хард кейс - циганийки


Akerfeldt

Recommended Posts

Привет!

 

Много се чудих къде точно трябваше да пусна тази тема, но реших, че този раздел ще да е най-подходящ, тъй като предимно китаристи (и басисти) практикуват нещата по-долу.

Хаха, преди 15-20г. беше доста модерно (засега не знам) повечето музиканти да си лепят стикери и всевъзможни лепенки на хард кейсовете с цел чиста проба украшение. Дали се е запазила тази мода можете да кажете вие.

 

Всъщност идеята на темата е всеки, който има желание да сподели малко инфо за своя персонализиран кейс или да го снима, както и да допринесе за обогатяването на знанията ни откъде, по дяволите, може да се вземат такива рекламни стикери (примерно Boss, Roland, Yamaha, PRS, Ibanez, Gibson, Tama, Elixir, Fender, D' Addario, Rotosound, MXR, ZOOM, ESP, Korg, Schecter, Laney, Marshall, Mesa/Boogie и всякакви други подобни), които всеки лепи по куфара си съвсем целенасочено.

 

Любителите на изчистените неща също могат да споделят мнения.

 

Сега сте вие! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За рекламните стикери: един от начините за сдобиване е купуването на самото оборудване. В повечето кутийки на ефекти, микрофони, както и в някои от китарите ми имаше рекламни стикери :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро купихме една китара с минимални поражения по кожата на куфара. И решихме, че заради това се лепят стикерти по тях, да прикриват пораженията... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, значи излиза, че си е жив тежкарлък да имаш много стикери на куфара :D

Aз имам на басовия си куфар (той е самоделка), но не съм ги броил колко. А на китарата на кейса има всякакви глупости, но искам да ги подменя с по-готини и нови. На някой нещо не му ли се намира? Чувствам се сега като траш фен, който търси нашивки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепяхме си по куфарите,защото ни ги даваха ей така със струни и т.н,ся ми е достатъчнен надписа  Gibson USA,и не се занимавам да му тУргам лепенки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен ме мъчи подобна мисъл...

нямам угризения да слагам лепенки .. дори си ги купувам с тази цел....

уикенда си взех няколко точно с тази цел  - от Брюж(Бе) и Амстердам

 

но понеже не съм убеден дали няма да се "отърва" от куфара ми е "свито" да слагам спомени за местата, където съм бил и след това да ги загубя....

 

... сложих си ги на китара (която не смятам да продавам) пък има концепция да придобива "пънк" вид

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.