Jump to content
Българският форум за музиканти

Новобранец


Recommended Posts

здравейте :hello: аз сам нов в областа на барабаните и бих искал да знам каде си струва да ходя на уроци 6от треа си стартирам ве4е договора :read: :happy::happy: ште сам ви много благодарен ако ме посаветвате благодаря ви предварително :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз те съветвам при Христо Йоцов. Това е човекЪТ!!! Разбира се то си зависи от това, към което си се насочил да свириш (като стил), но найстина Йоцов ще те научи на всичко и ще ти даде отлична основа! Ако искаш контакт нещо... пиши на ЛС :godbless: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
...ти по загубен учител не намери ли да му препоръчаш...

WTF??? :bravo:

 

Не мога да коментирам педагогическите му способности, ама като дръмер е № 1!!! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве Danny 47 ти по загубен учител не намери ли да му препоръчаш на момчето??? ;)

ако ти си му негов учиник,ЧЕСТИТО B)

:oB);)

някой май са го одрязали здраво от консервата,а ? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йоцов мое да е секъв, ама едно, че е супер музикант, второ, че е добър преподавател.

Сори, Друмварна, ама нещо си се обиркал наистина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма начин да не е номер 1!!!! B)

аз съм имал малък допир с него и ми е достатъчен да знам как преподава!

обяснете ми качествата му,че нещо консервативните ни дръмъри са такава трагедия че няма накъде!!ако някой сам си е градил способностите е друго нещо!

както и да е,вярвайте си в измислените богове и всичко ще е наред!!затова в България винаги ще е скръбно нивото на Джазовите барабанисти!!

имало е един единствен преподавател и той е Палиев,но той е малко в друга сфера!!

радваите се на Йоцов и не търсете нищо друго и ще просперирате невероятно!!!

а на ElNyno ще кажа:

рязането от консервата е малка причина да не го харесвам Йоцов,но пича който приеха не си изсвири и гамата(сол мажор)ти си вади изводите от там нататук какво беше на изпита :think:

 

НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ!!!!! ;)

Редактирано от drumvarna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помогнете му на момчето с адекватни съвети и оставете различията във вижданията си настрана,ако обичате. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата

Съветвам те да погледнеш ТУК !!!

Това е моя учител и аз за друг не бих го заменил,за това и го препоръчвам.

 

оффф

 

В Бг има 3ма джазмени които са световни - Митко Димитров,Христо Йоцов,Митко Семов.

в Бг е скръбно нивото,не заради измислените богове,а заради "малките" хора които отричат всичко и плюят това,към което трябва да се отнасят с уважение,дори и да не го харесват.

Знам какво е положението в консервата и винаги съм бил ревностен неин противник !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xеи shamana виж това саит4е на първо време B) слагаш си лап-топ а пред барабните и повтаряш каквото видиш http://www.icanplaydrums.com/sticktechnique.htm ;)

 

 

/това ти е първия у4ител после ще ти намерия друг ;) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xеи shamana виж това саит4е на първо време ;) слагаш си лап-топ а пред барабните и повтаряш каквото видиш http://www.icanplaydrums.com/sticktechnique.htm :happy:

 

 

/това ти е първия у4ител после ще ти намерия друг :P /

Супер давайте още сайтчета с видео уроци!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Аз ходя на барабани от 3 седмици вече (свиря по 2-пъти в седмицата,което си е жалко ,но няма друга възможност...).Супер съм зарибена по барабаните.Не съм от София или някой друг голям град. От Разград съм.Мислех си,че тук в това закъсало градче няма учител по барабани,но се оказа,че има...и ето ме мен сега...както майка ми се изразява:тъпанарка ще ставаш :P

Въпросът ми всъщност е:

За колко пари може да си намери човек употребявани барабани?Не съм тръгнала все още да си купувам,защото нямам паричната възможност,но все пак вече взех да си събирам кинти...до година някъде мога да си взема.. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.