Jump to content
Българският форум за музиканти

процесор или камиончета


mita4eto1977

Recommended Posts

Здравейте на всички, имам една четирилема! Не бях свирил на китара повече от 15 години но ето че нещо ме напъна и си взех една китарка и кубе.Въпросът ми е процесор ли да си взема МЕ-25 или МЕ-50 или да си купя 6-7 Beringer камиончета.

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте на всички, имам една четирилема! Не бях свирил на китара повече от 15 години но ето че нещо ме напъна и си взех една китарка и кубе.Въпросът ми е процесор ли да си взема МЕ-25 или МЕ-50 или да си купя 6-7 Beringer камиончета.

 

 

Aз също не бях свирил от 15 години и наскоро започнах пак.Взех си процесор(Line 6 POD HD 500) и за момента съм много доволен.В крайна сметка сме 2014 година и няма нищо лошо да се възползваме от напредъка в електрониката(за разлика от тенденцията при изработката на китари,където нещата от преди 20-30 години като че ли са по-читави :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.