Jump to content
Българският форум за музиканти

Азис - Целувай ме (соло)


YJM

Recommended Posts

Не вярвам тук да има почитатели на този цигански травестит-символ на умственото оскотяване и поквара на нацията. Не съм слушал творението в първия пост (и не бих слушал нищо друго от същия китарист), но  силно се надявам, че тук никой не би се наслаждавал на подобни извращения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Може някой да ти махне капаците та да се огледаш,ако си чувал поговорката "Кон с капаци" и без лоши чувства го казвам Евгени.....Азис  в случая нема нищо общо.Аре със здраве и много щастие през новата година и некой друг концерт да се изкефиме  :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ингви, за колко "широко скроени хора става въпрос"? Ако търсиш такива хора, по-добре не търси българи, щото ние сме - или чалга, или "мьетъл", няма и "двьети", няма и "пу сридатъ". Така и така, ти си швед. Е, добре дошъл в България и много успехи в музиката, нека чуем сега някое от твоите велики произведения, като War To End All Wars, Dreaming, You Don't Remember, I'll Never Forget и така нататък. :D

 

 

 

Дано приемеш шегите относно профилното ти име с чувство за хумор. :D

Е, всички разбраха от кой край на България съм родом. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам тук да има почитатели на този цигански травестит-символ на умственото оскотяване и поквара на нацията. Не съм слушал творението в първия пост (и не бих слушал нищо друго от същия китарист), но  силно се надявам, че тук никой не би се наслаждавал на подобни извращения.

Много тъжно тогава. Това какъв е Азис и т.н. няма нищо общо със самия инструментал на песните му и това, че китариста му явно е избарал доста хубаво соло. Което разбира се не сме слушали, но щом е писано за песен на някой, който мразим, и другия да го духа...

 

Аз пък даже ще ти направя рикуест за солото на Хиляди Слънца на Орхан Мурад - това е без никаква шега едно от най-любимите ми сола.

 

И само да се спомене - всеки е чалга до толкова, до колкото вие си преценявате че е чалга. Преслава е чалга, понеже е в Пайнер, но една сума от песните ѝ ако бяха под друго име и лейбъл, ауу, българската Таря щеше да има сигурно. Гореспоменатия Орхан Мурад пък е отявлен рокаджия.

 

Не държа някой да ми отговаря, но ако тръгне да ми отговаря - къде е разликата между поп-фолк и фолк? Какво прави Обичам те на Азис чалга, а не просто поп?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Плюс това Хисарския поп докато пее, ходи по жарава и свири на акордеон! А ся да видим капацитетите това могат ли го :metalist:

 

Иначе това на Азис звучи като най-обикновена поп песен. Не знам к'во се шашкате, все едно от два дена сте в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.