Jump to content
Българският форум за музиканти

Кабинети, говорители, халфстакове и братята им.


Yo The Real

Recommended Posts

Пичовете са велики, няма спор, сума ти неща съм си взимал от там и съм изпращал много приятели там. Най-важното е, че си чул с ушите си на място кое в какво как звучи и си взел крайно решение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така, спрях се на Tubemeister 18 с прилежащия му кабинет.

 

Ами честито, със здраве да си го ползваш и да размазваш :)

 

А ето ти и доказателство за това, че всичко трябва да се пробва. Аз като правих подобен тест като теб (без кабинетите), тотално отхвърлих H&K. Просто са ми супер bright и чистия канал не е това, което искам. При такива марки няма кой-знае колко лоша апаратура, всичко е до предпочитания. Да купуваш звуци по препоръка от форум без да си чул нищо е като да си купиш къща по интернет без да си я видял :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:spam: Не знам кво ти е лейнито,ама с моето аор про-тюб дрънчах до преди малко,без да тормозя съседите,регулираш  четирите преамп лампи и крайните отделно,не го продавай тоя амп,ако е със същите опции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Laney-то ми е CUB12R. Съседи нямам. Силата на звука никога не е била проблем, освен че самия аз не обичам да свиря на някакви сравнително високи нива. Къде прочете в темата, че проблема е в силата на звука?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как виждаш иконката спам?

И аз вече одъртех и не треса блока с децибели..,ама ако нямаш съседи и имаш достатъчно място 4х12 и кефф като изреве китарката..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен доста ми харесаха H&K, но направих грешката да пробвам и бая по-скъпите им машини... ;)

 

Магазина е номер 1. Дет' се вика - кой не е отишъл той не се е върнал олекнал... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.