Jump to content
Българският форум за музиканти

Евтини инструменти от Usa


Recommended Posts

Колеги предполагам на всички ви е известно колко по-евтини са инструментите в Щатите.Особено когато става въпрос за интернет търговия.Аз лично съм фен на сайта musiciansfriend.com и съм пазарувал от него докато съм бил там.Проблема е, че нямам идея как да си докарам нещо тук и колко ще ми излезе.На самия сайт не се предлага шипинг извън Америка.Лично мен ме интересуват барабаните понеже са може би с пъти по-евтини, но има далавера и за другите инструменти.Та въпроса ми е такъв-ако някой го е правил(да си поръча инструмент от там), колко му е излязло?Знам, че барабаните са голям товар и цената за превоз ще е голяма, но ми се струва, че пак ще е по-евтино от тукашните цени.

И ако някой има познати там, не можем ли да направим мрежа за удоволетворяване на нуждите на нуждаещите се :)

Като пример за това колко е евтино мога да дам този линк-http://www.musiciansfriend.com/product/Yamaha-Rydeen-5Piece-Drum-Set?sku=444622

има и още много примери...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:P Ами тези американски фирми които не предлагат шипинг до Бг.на саитовете си е защото те са ориентирани към вътрешния пазар трябва да търсиш дилари /и съотетните им саитове/ във Европа.

И тях да питаш колко ще ти е пощата.

Все едно да 4акаш 4и4ката дето продава лимонада в мазето на вашия блок да зарежда кока-кола директно от Атланта /Джорджия/.

 

Така е и с Бг.музикални магазини./между другото/

 

То дали някоя фирма ще ти доставя или ще имаш познат които да ти праща барабани това с нищо не олекотява разходите ти никои няма да ти плати цената и пощата до Бг. :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами с Европата не искам да се занимавам, щото са скъпчии всички.Идеята ми е по-скоро да се купува стоката от някой който живее там и да се препраща.Като за него може да има известна печалба.Но тя пак ще е по малка от колкото да си поръчаш нещата от Германия или пък от БГ.Мисля, че цялостната цена ще е по-изгодна.Така поне ми се струва, който има опит да сподели:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ха де, пробвай с отделни компоненти. А може и по-готин сет да сглобиш, знае ли човек. С други думи поръчай си ги 1 по 1, един цвят да речем, една марка. Примерно ако те кефят касите на Тама или Мапекс, поръчай си такава. Ако си пробвал Тама и те кефят томовете, давай смело. :happy:) Ей такива неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвърлете едно око тук:

 

http://www.thomann.de/gb/drums_and_percuss...1b9da0a7d6360ca

 

Доколкото разбрах доставката до България е 42 евро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От САЩ магазин директно ще стане малко трудно. Аз опитах 7-8, но във всички срещнах поне една от двете трудности:

1. Не приемат СС издадени от БГ банки.

2. Не шипват насам (или цените са УЖАСНИ).

И докато второто не беше задължително условие, то абсолютно всички не приемаха БГ СС-та... :rolleyes:

 

Вариант е да ти ги пратят по пощата. Аз лично съм получил с USPS китара и комбо 112, но цените особено за второто са...абе става пак. Във всеки случай най-добрият вариант е да ти ги донесат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През UPS не трябва ли да са доста по-ниски цените на колетите??

 

абсолютно всички не приемаха БГ СС-та... 

А защо??? :unsure: DHL i UPS са възможно наи-луксозните пощенски услуги дори и американците не ги ползват постоянно.

 

какво е БГ СС-та??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е така. Влез в ebay да видиш, че обемните неща се доставят само чрез UPS. Поне в щатите е най-евтиния вариант. За международните им цени не съм запознат, но предполагам, че за колети също трябва да са с най-ниските от USPS, Fedex или DHL.

 

CC = кредитна карта.

Редактирано от dany
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвърлете едно око тук:

 

http://www.thomann.de/gb/drums_and_percuss...1b9da0a7d6360ca

 

Доколкото разбрах доставката до България е 42 евро

САЩ!?? :unsure: :think: :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами въпросния немски сайт съм го виждал, но цените са доста различни от американските.Един и същ модел на Yamaha Rydeen например в Щатите е 500$, а в този сайт 600 евро:unsure:А тази цена от 42 евро за всякакви разфасовки товари ли е?В смисъл без значение от килограмите и размера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да, но прегледай hot deals раздела и бас ловя.че ще си харесаш нещо на сносна цена :virtuoz:

доставката се определя по тежестта, а пеи от рециив нее достъпна за БГ :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.