Jump to content
Българският форум за музиканти

Евтини инструменти от Usa


Recommended Posts

Max. length 42", max. length plus girth 79"

Лошо, дори и клавир 5 октави няма да мине с всичкото му опаковане. Ето това обяснява защо UPS така са надули международните цени. И другото е, че при тях има тракинг и също те си носят отговорност за пратките, а през USPS в бг носят отговорност български пощи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди няколко дни , мой студент се върна от USA , със страхотен PEARL ! Никой на митницата не го е закачал ! Все пак това е комплект барабани !

Явно това е най- добрия вариянт ! Или ти сам да си ги донесеш , или някой приятел !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е какви са тиа твои студенти дето все се връщат от някаде

 

скоро пак беше писал в няква тема как се били връщали.....студентите ти от 4ужбина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Аз имам един студент, дето беше цяло лято в Тунис при някакъв убийствен майстор ! Пича ми показа, много интересни "хватки" ! "

 

 

за същия ли става вапрос или тоя само в тунис го пращаш :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо е нужно да се заяждаш с човека,това че той има студент в щатите дразни ли те?!?!А,дори да те дразни,замълчи си....ти за тактичност и колегиалност не си ли чувал????Егати и човека....аман вече :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни , мой студент се върна от USA , със страхотен PEARL ! Никой на митницата не го е закачал ! Все пак това е комплект барабани !

Явно това е най- добрия вариянт ! Или ти сам да си ги донесеш , или някой приятел !

Уау за Ники ли става дума? Какъв Pearl си е взел??? Супер яко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да...може да се каже, че знаеме и с теб....цъкни тук и ще се сетиш сигурно :lol:

 

А иначе на Ники честито, да го ползва със здраве:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено ! Ще се намериме ния покрай тоя форум ! Лекциите са ми понеделник и сряда сутрин ! Мини да се видим някой път !

 

 

А какви още неща е донесъл Ники от Америка ако знаеш !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: хаха голям кеф...ще мина да се видим да:) Аз също чакам доставка от щатите (не мога да не похваля и аз)

 

Поздрави;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P хаха голям кеф...ще мина да се видим да:) Аз също чакам доставка от щатите (не мога да не похваля и аз)

 

Поздрави:)

Копеле счупи ми се педала на две(плочката) не си взимай 5000!Много са кекави :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.