Jump to content
Българският форум за музиканти

Boss ME-25 with Bugera 333XL-212 Infinium


DANEV

Recommended Posts

Подходящ ли е този ефект на Boss за този лампов усилвател на Бугера,питам,защото аз имам BEhringer V amp - Pro и работи,но дава ужасен брум,затова искам да си купя нов процесор 
Благодаря ви предварително :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е връзката на големия брум с комбинацията ефект - усилвател?

Въпросът ми е риторичен,ако не е станало ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След,като имаш 333XL за какво ти е процесор.Ако когато свириш само с кабел и китара няма шум отговорът е ясен.Ако шумът остане е или кабел или китарата.Аз имам някакъв V-amp не знам дали е про но си стои при ненужните неща.Моите дилеми с бугерата са дали да е усилена на 1 или 1,5.Само веднъж съм и чувал гласът на поляната и ме устроива.Разбира се има и по яки маршали,меси,енгъли,но те не струват 500 евро нали.

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябват ми ефекти,които усилвателя няма,идеята е да се свързва през Send/Return и с Beringer-a дава много шум дори и да не е през Send/Return,с кабел и китара не дава шум,въпросът ми е дали с Бос-а пак ще има такъв брум 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи за да ти се помогне, не трябва да пишеш недомлъвки а с подробности да обясниш какво точно правиш за да шуми - нито ти знаем китарата, нито останалата част от нещата, за да ти кажем. Колегите ти казаха - вържи поотделно всяко от нещата за да разбереш къде шуми.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви,кабелите са били виновни за шума :) Купих си нови и няма никакъв шум,а иначе впечатленията ви от Боса какви са,мислите ли,че е по-добър от Behringer V Amp Pro,свиря с Epiphone Les Paul Ultra 2 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.