Jump to content
Българският форум за музиканти

Тука една лека електронна идея...


Recommended Posts

поразгледай тук и заповядай в нашата класация. Мен малко тези разложени минорни седмици на лийда са ми втръснали в такава секвенция ... иначе готина lounge продукция си постигнал поздравления! Имаш усет за този стил продължавай ще помагаме с каквото можем :godbless: успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ, НЕ, НЕ!!! В никакъв случай не е истерично, напротив - там е един от най-яките моменти.. Да не си го пипнал, че не те познавам вече:godbless: С родеса е станало жестоко!!! Може би още малко ако го удължиш няма да е зле.. Мисля, че понася още минута-две..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Off]

 

Сори ама не се сдържам.. Вижте това: http://b3ta.hnldesign.nl/rsc/ и слушайте парчето на Евгени едновременно.. Бтв то и името на парчето даже пасва:godbless:

 

[Off]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахахаха, якоооо! <_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_ph34r.png" alt=":ph34r:">

 

Мерси за отзивите на всички! Това на 1:19 и аз съм го направил защото на мен ми харесва, но знам ли, понякога човек не може да се усети за някои неща... Ще видя, може и да поудължа парчето. Мерси още един път за добрата оценка, ще вървя в тая насока :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ти подреди човек ника, аватара и това парче - хармонията между тях е пълна.

 

Понеже питаш за "пиковете", на мен ми звучат съвсем умерени. Без тях нищо не би се случвало в композицията. А така си е баш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.