Jump to content
Българският форум за музиканти

Кючек ню ейдж


Recommended Posts

Ние от оркестър Сопа Ви представяме първия по рода си опит в България да бъде изкован кючек с алтернатив / ню ейдж / експериментал / психиделик / прогресив / арт / авангард / DIY елементи. Такова нещо не е правено тук преди и се надяваме, че в процеса по европеизиране на родния поп-фолк ще ни последват и други музиканти с по-различно мислене, което ще породи появяването на нов жанр на фона на морално остарелите наложени отгоре стилове, продуцирани и правени от хора със съмнителни качества. Включете се в алтернативното движение!

 

https://soundcloud.com/orkestar_sopa/j0fvdiahwn52

 

Макар и по своему пионери на новата вълна, Вашето мнение е важно за нас. Приятно слушане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам , че се имате за топ клас , но това нещо не мисля , че някой нормален човек ще си позволи да го слуша повече от 20 секунди. Бие на noise-core чалга по-скоро. 

ПП. Нищо против ноизкора , но комбинацията с другото е тотала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би аз не разбирам тази "музика", но на мен единствено ми напомня на времето преди репетиция когато всеки се настройва и си оправя звука и е пълна какафония в репетиционната...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moмчета, не сте прави. Както пее Хризантема в "Тамба-ламба", "...всичко днеска е кючек / с туй се помни двайс'ти век..." (справка: 

 ). Ако мога да перефразирам текста, "...с алтернативен кючек / ще се помни новий век...". Отворете съзнанията си по-експериментална музика и изслушайте пак произведението ни! Ние от оркестър Сопа благодарим предварително!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове , някои неща не са се променили с вековете. Едно от тях е наличието на мелодия/тема/настроение в музиката , В случая , че липсва , мисля вече не става дума за такава. Преосмислете идеите си и ги изпълнете по различен начин, който няма да получи 100% негативни коментари. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Бе недей се изказва и ти много компетентно - ако знаеш колко фенове на нойс има... и аз не мога да ги разбера - що не отидат да работят в някоя мина, или металургичен цех - там нойс колкото щеш... ама щом си им харесва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, пичове, но ако толкова си вярвате що не го изсвирите това на живо, та макар и пред уеб камера? Но изсвирете всеки един тон от записа със собствените си ръце, а не с компютър и тогава ще .... бъде такъв живот!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, пичове, но ако толкова си вярвате що не го изсвирите това на живо, та макар и пред уеб камера? Но изсвирете всеки един тон от записа със собствените си ръце, а не с компютър и тогава ще .... бъде такъв живот!

 

Единствените програмирани инструменти са басът и барабаните. Всичко друго сме изсвирили ние. ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.