Jump to content
Българският форум за музиканти

Звукова карта


Recommended Posts

Здравейте! От доста време имам behringer ucg102. Сега мисля да закупя Line6 GX. Заслужава ли си? Ще има ли разлика в качеството на записа на китари? Или да не я купувам? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужава ли си?

Да.

 

 

Ще има ли разлика в качеството на записа на китари?

Да.

 

 

Или да не я купувам?

Това само ти можеш да решиш :) За целта във форума има поне 50 теми, баш същите като твоята :)

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор! Бих се зарадвал и на още мнения!

 

Просто се притеснявм да не си дам парите за нещо, което ще изкара същия звук като това, което имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за запис. Не за да си го слушам. На моите тонколони или слушалки. От краткия ми музикален опит знам, че ако един запис е по-добър от друг, той навсякъде звучи по-добре.

 

И това ми беше въпроса - ще бъдат ли по-добри записите?

П.П. Благодарности на 7thString :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредният зле зададен и откровенно безмислен въпрос.

 

Какво точно искаш да ти се отговори  или ние сме врачки, та да знаем какви са ти останалите уреди по веригата и колко можеш да свириш?! И тая "разлика в качеството" кой ще я оценява, с каква цел ги правиш тия записи, соло ли се изявяваш или с аверчета...

 

Не само си задал безмислен въпрос, а и се дразниш, когато ти се задават смислени, уточняващи въпроси. Няма да стигнеш далеч във форума по тоя начин.

 

Темата е за заключване според мен, нека авторът се научи да задава смислени въпроси и тогава да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това ми беше въпроса - ще бъдат ли по-добри записите?

Записите зависят от твоите умения на първо място а после вече и от хардуера. Ако не можеш да записваш и най-скъпата карта да си купиш ще звучи отвратително. А ако можеш да записваш - няма да задаваш такива въпроси. Моят съвет е първо да вложиш малко парички или време или и двете да се научиш да записваш и после сменяй хардуера. Реално ако установиш, че не ставаш за тази работа ще си спестиш доста пари.
  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.