Jump to content
Българският форум за музиканти

Eurovision 2005


Recommended Posts

мдааа... преди известно време имаше една тема за manowar, която беше заключена след десетия пост някаде. Тука според мен стана доста по грозно отколкото беше там ама има още мегдан за плюене :think: ... От този кОнкурс ме изкефиха точно две изпълнения, ама сега дай да си чешеме езиците и да омаскариме всичките а??? Имаше едно правило за музиката, която не е правена в този форум... избирателно ли се прилага не знам.

 

абе то целата работа ни е такава...

 

P.S. нито съм фен на Нина Николина, нито на Manowar (е, в осми клас бях ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

този некадърен лакомник би допуснал сигурно и Амет 6 без 10 за Евровизия, само пара да пада отнякъде

6 без 10 е на орк. Империал бе :lol:

 

:green:

Ааа, `ного са извинявам ;)

Начи ги знаеш ти тия...изпълнители ;)

 

хехе

;):P;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се присъединя към мнението че Графа заслужава най много от ЯВИлИТЕ СЕ НА КОНКУрСА да ни представлява

 

Друг е въпроса, че сигурно СЛавито ще иде ,щото ще си плати!

той и на европеците маже да плати така че като нищо българска песен ще стане за първи път хит на евровизията!!

УРААААААААААААА ;)

I AM VERY HAPYYYYYYYYYYY!@ :hello:

 

може Нина Николина да се е изданила веднъж, но тя определено е певица.

(с удоволствие бих записал нещо с нея-толкова я уважавам)

за разлика от новата и интимна дружка Галя- дето може да разлаче и закоравял рецидивист с пеенето си на живо(на запис го докарва благодарение на митичния маг) ех как само чакашх да запее на живо в море от любов, ама нали си е хитруша...

после уж на майтап каза на момчето дето му била музикалното желание- О ти ли си тоя!!!( имаше впредвид - тоя дето си е купил нейния диск- явно единстин досега)

то майтап-майтап,ама на гол гъз-живо ебане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен положението е зле!Не само Нина Николина,а и много други певци и певици са "жив ташак" на живо :unsure: Няма каяество!Имаш пари-'пееш" и ставаш известен,нямаш пари-може и да си най-кадърния,но винаги има кой да те прецака и да ти вреди,просто щото нямаш да му дадеш!Аз ще ти дам на тебе за да ми дадеш ти на мен!Това се отнася и за повечето чалга певици,които също хич не ги бива в пеенето,ама и те си кихат за да са номер едно и да ги дават по телевизиата <_< Между другото ми писна да ходя на концерти и да слушам плейбечета!Няма кво!Положението е зле!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен положението е зле!

То не зле ами много е осрано , ама няма да се плашункате.В тоя конкурс до голяма степен важат други фактори далеч от музикантските...Например Кипър винаги дава 10 точки на Гърция и обратно,без значение дали е излязъл бъдещия Елтън Джон от името на Англия.После идат Испанците дету дават 10 точки винаги на Франция или на Португалия .ееееееее и те се осраха ама това е положението.И да пратим някой най много да го гласуват Македония ,Сърбия и Румъния с по една точка :unsure: Така че има ли смисъл като няма значение.....макар че бъзик , бъзик ама на гол гъз си е живо ебане.

За финал:

Не ща да виждам никви чалги на Евровизия(макар че на там отиват нещата)

Не ща да се плеснат някои хора из Европа, по челата и дакажат Ей ский бе то същото свириха в оная кръчма като бяхме лятото в Анталия.. такива работи.

Ако имаше някой да напрай ремикс на песента от Капитан Петко Войвода..( не се сещам името) ама да не е и Графа, може би щеше да ми харесва..

Абе заеби е работата...Да бяха похарчили 50 000 евро за нещо по хуманно да ги ибъ..Или поне Хан Аспарух да беше спрял кервана на 3-4 хиляди километра по на запад...Въобще апатия...Ебах ти зора <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Или поне Хан Аспарух да беше спрял кервана на 3-4 хиляди километра по на запад...Въобще апатия..

:rolleyes::lol:

Не искам да остан криваоразбран.Бях, съм и ще бъда горд че съм Българин.Просто можеше всичко да бъде по-по мед и масло.Това ми беше мисълта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААААА ужаааас чух НИНА Николина , но по-добре да ям сланина.

:D

Хапни си, може и в ушите да си сложиш - за успокоение на тъпанчетата! :wow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше някой да напрай ремикс на песента от Капитан Петко Войвода..( не се сещам името)

Капитан Петко Войвода

 

http://www.lot-lorien.com/ - official webpage

 

Това не е ремикс, но песента все още се тачи.

Мисля че хора като ЛотЛориен +Теодоси Спасов трябва да са на такива конкурси, а не разни самозванци. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе той и Теодоси се появи като "корепититор" на "виещото същество"-Нона Йотова...Що се отнася до конкурса - П Ъ Л Е Н мелодраматичногигакомичен фарс с предварително решена съдба(за жалост)Какво да кажа без да плюя?Освен да хвърли по някой и друг камък към луната,какво друго му остава на човек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше някой да напрай ремикс на песента от Капитан Петко Войвода..( не се сещам името)

Капитан Петко Войвода

 

http://www.lot-lorien.com/ - official webpage

 

Това не е ремикс, но песента все още се тачи.

Мисля че хора като ЛотЛориен +Теодоси Спасов трябва да са на такива конкурси, а не разни самозванци. :cheers:

Браво бе метъл , извади линк...ама качеството е майката си ебало.. 56 Кабита на 11 Килохерца направо ме разцепи на две :cheers:

инъче е култ да,....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше някой да напрай ремикс на песента от Капитан Петко Войвода..( не се сещам името)

Капитан Петко Войвода

 

http://www.lot-lorien.com/ - official webpage

 

Това не е ремикс, но песента все още се тачи.

Мисля че хора като ЛотЛориен +Теодоси Спасов трябва да са на такива конкурси, а не разни самозванци. :cheers:

култ ! :cheers:

Айде бе нема ли да правят и концерт в БГ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.