Jump to content
Българският форум за музиканти

Eurovision 2005


Recommended Posts

Не се джавкайте и карайте - кой пее и кой не! :stop: Часът на "страшния съд" иде и скоро ще се смеем отново! :green:

Ха ха ха!... :green: Какво ли ще стане?

Ще станем пак за смях!!!

И маже да хванем почетното предпоследно място (по милост) B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз се чудя дали да ходя да се смея на живо:)ама много грозно впечатление ще направя,така че ще си седя у нас и ще го гледам(то дори се чудя дали да го гледам)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си спомням миналата година какво беше в Сърбия...красота. Родителите ми живеят там и бях на галаконцерта. Всички видове композитори се бяха хвърлили в работа да направят песен достойна за конкурса. И ако си спомняте за една бройка да не спечели.  Песента беше на Желко Йоксимович - Лане мойе.

малко не на място, ма тоя пич кефи :( бях му слушал няколко парчета преди време, ама го бях забравил, та ся пак му се израдвах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв е този пич?постнете нещо да чуем .

http://www.zeljkojoksimovic.com/download/

 

не съм ги слушал всички, но препоръчвам "Lane moje" и "Leđa o leđa"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

btw, аз не бях чувал за тая евровизия и днеска им разгледах сайта- като видях каква пръдла е спечелила миналата година щех да падна от смях :headbang: тъй че явно положението е трагично насекъде, нема кво да се ядосвате :D

Редактирано от chacho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бях в Германия, там също разни посредствени типове се пънеха за този Eurovision 2005 Song Contest , така че циркът е навсякъде, само тука изпростяването е с една идея по-голямо :). А както изглежда селякът С.Т. ,в дует с онова нещо, което прилича на хлебарка в лицето ще спечелят, така че излагацията ще бъде пълна. Хубавото поне е, че ще се види пред цяла Европа колко са зле :godbless:, а жалкото е че благодарение на това представяне BG ще бъде в най-добрия случай на предпоследно място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай,за да отидат и да се види тази песен в цяла европа,въпростната ще се състезава с още 3.прочети регламента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай,за да отидат и да се види тази песен в цяла европа,въпростната ще се състезава с още 3.прочети регламента.

Кои са другите три ? Ако се решава според вота на зрителите, вече се знае кой ще спечели, дори останалите да са Elton John или Sting :green: , защото е ясно докъде се простира музикалната култура на повечето българи :P, а и не само музикалната :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами до колкото помня имаше нещо такова.ако някой знае нещо в подробности да пише че мен не ми се занимава,но ще се състезаваме за да отидем на финала на хавата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах, се говори че изборът на песен за Eurovision 2005 бил нагласен в полза на С.Т. , и че целият конкурс е само един фарс. Това говори още по-зле тогава за имиджа на българската музикална сцена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм ги слушал всички, но препоръчвам "Lane moje" и "Leđa o leđa"

яко!очаквах нещо коренно различно!

какво очакваше? само от любопитство така :) мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не мога да ти обясня точно,но нещо по-некомерсиално и дори по-неинтересно от това което чух.пича си пее и то много яко!и клипа не му е за изхвърляне :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.