Jump to content
Българският форум за музиканти

Dealextreme-a с евтини китарни ефекти


Nikifena

Recommended Posts

 

Явно никой не ще да се прежали да свърши черната работа :greenball: Аз си признавам, че имам алергия към усещането да бъда прецакан, затова не бих се жертвал :) Да ми докарат празна кутийка пълна с пясък или UPS с тухла вместо батерия

 

Споко. Това няма как да стане. Все пак плащаш през пейпал и това ти се явява защита. Тоест ако получиш празна кутийка, можеш да си изискваш парите обратно.  Да не говорим, че DX е голям сайт и едва ли ще си плюят на репутацията. В интернет се навъдиха много като тях и всички се опитват да завладеят света. Никой няма да си сере на ремономето заради пеесе долара.

 

 

Малко не в темата и аз да се обадя, но DX не са от тия дето лъжат с пратките и т.н. Поръчвал съм няколко пъти различни неща, включително електроника и т.н. Казвам го, в случай, че някой е решил да поръчва, а такива мнения "за празни кутийки" го разубеждават..

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, това е в областта на шегата - имам познат, който често пазарува разни боклуци оттам и досега не са го лъгали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен не са ме лъгали.

Спомням си, че преди време не ми бяха пратили нещо което вече не било налично, но ми изпратиха код със същата стойност, за да мога да си купя друго нещо или просто да си ги приспадна купувайки по-скъпо нещо.

 

Честно казано отдавна не съм купувал нищо от тях. Не знам как е сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Джойо ултимейт драйв и си е съвсем читава машинка. 

В нета има доста инфо за модове. Много популярен е един лесен мод, с който ставал съвсем алфа драйв, но на мен ми харесва и немоднат. В Томан го продават под името Харли Бентън, явно в един и същи китайски гараж ги правят. За DX не съм чул лоша дума все още. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DX май изглеждат най-професионални от повечето такива сайтове (DHgate и aliexpress са едни от другите популярни).

В някои даже има от нашумелите "копия", които хората си купувят за спорта (щото там 300 долара не ги бодат).

 

Аз лично само през пейпал бих пазарувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ББ екзотик и без това си е обикновен бустер с баксадал ниски високи, така и не разбрах защо е толкова скъп - като на китарата и трябват корекции със среди.

 

 

Скъп е защото е добър и то много :-). Със сигурност е прост, но си върши работата повече от прекрасно.

Бтв. има и версия със корекция на средите, но на моя средите в 95% от случаите са там, където са фиксирани на оригиналната версия

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JF-34 US Dream = ?

Suhr Riot

Аз си взех едно такова за 70 кинта и е супер като звук,метална кутия,само дето не бачка с батерия,деа и китайците.

.тоест има място и букса за батерия като махнеш капака,но не тръгва,явно има дефект.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.