Jump to content
Българският форум за музиканти

Eddie Van Halen Voted Greatest Guitarist of All Time in Guitar World Readers Poll


TONY

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Така като се замисля, тoва ще да е най-забавната тема, която съм чел някога в тоя форум. Сравняването на китаристи е тъпо хоби, както е казал Франк Запа, който за щастие присъства в тази класация. (в повечето подобни класаци фен бойчетата на Кърк Хамет, Слаш, Зак Уайлд и прочие успяват да си наложат мнението)

Редактирано от sasog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класацията не е за най- добър, а за китарист на всички времена.

Лично аз пък съм огорчен , че Кърт Кобейн не фигурира. Що сола са изсипали сатриани и вай , а онзи разтърси света с два акорда :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама свири колкото пейкаджия.

Като композитор или фронтмен и т.н. може да е добър, ама като китарист... Айде нема нужда! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Едно от малкото хубави неща на света е че даде Дейв Грол на Нирвана :D

Редактирано от Cutthroat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната пълна простотия! Да питаш хората "кой е най-... (не знам какъв си) китарист" и всеки да си посочи избраника иди-дойди го разбирам, ама това с тези елеминационни дуели е вече идиотизъм на квадрат. Какъв Дейв Гилмор срещу Ангъс Янг или каквото там беше, к'ви 5 лева ... ще ми трябва половин ден да изброя всички абсурдни противопоставяния в този боклук ... и, най-вече, защо който и да било срещу когото и да било въобще???

Единственото, което дава някаква надежда, че хората все още оценяват музикалността повече от техническия онанизъм в свиренето на китара е, че Алекс Лайфсън и Брайън Мей са изкласили в Топ 3 ... но дори и на това не мога да се зарадвам особено в такъв боклучав контекст.

Аман от състезания, конкурси и кой бил по-по-най-"добър". Няма "добър" и "лош" бе, хора, това е изкуство, да му се не види!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се коси, колега! Много хора тая работа с изкуството не я схващат...

Американците отдавна го наричат бизнес това с музиката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.