Jump to content
Българският форум за музиканти

Работилницата на Щурчо


Recommended Posts

С пръдня боя не става. Хубавата визия продава :) По-добре да е гот направено отколкото скалъпено по български ;) Вдигни цената на ефетка с 2 лева и нищо няма да загубиш, освен по-доба визия която като правило продава.

 

ПС: Купувайте конектори от дистрибуторите на големите фирми. Парил съм се от ибейските боклуци и за това го казвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Буксатааа...

С правоъгълната изглежда даже по-добре, щом ти се занимава с отвора да го направиш точно.

Освен работата по кутията, направи си и видео демонстрация.

Ако скалъпя някаква такава джаджа, бих помислил да направя и видео.

Хвани някой познат, който свири много яко, или ти си го изсвири, но отработи нещо зарибено.

Впечатлението от ефекта се увеличава в пъти :P

Редактирано от emosms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглеждат нещата, само една дреболийка и от мен - тия врътки на потенциометрите са покъртително грозни за мен. Ако се ръснеш малко повечко за по-готини, и вдигнеш колкото там левчета се отразява на цената, ще изглеждат още по-яко ефектчетата. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

univox,а какво трябва да е сечението за слаби сигнали? И в тая връзка,какво трябва да е за силни сигнали? Може би 6х10мм.кв.? Човекът направил нещо,показал го тук и веднага акъли! Липсата на екран водела до прЕслушване.... Хаааааа....Води до прОслушване,ама зависи де ,кога и защо! Щурчо,доколкото рабрах основателни критики има откъм захранващата букса. Иди в КОНРАД и си купи-има ги метални,перфектни са и са стотинки! Тези,на които постът ми не им харесва да не купуват в никакъв случай от тези букси! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Щтурчо, всеки има право на мнение, само тогава, когато може да си го позволи. Във форумите мненията най-често са безотговорни, отазяващи сърбежа на пищещия.

Няма двама с еднакво мнение, а и ти не си сериен производител. Отчети ги като информация, и допълни цената с такива за Custom модели.

Ако някой иска букса като додекаедър, да си доплати за собствения кеф.

Същото и за златни копчета, за аудифилски конДЕРИ и кабелчета плетени от девственица на лунна светлина.

Всеки , който застава с парите си зад мераците си, ще е добре дошъл и ще получи твоето внимание и уважение - доказваш го с досегашната си работа.

Да не забравяме, че Custom решенията са СКЪПИ, и са предназначени за отбрани клиенти. За другите има Бееерингер.

Успех в по-нататъшната дейност!

ПП. Защо съм рязък, ли? Защото до преди малко се разправях с аудифелационист с огромни и глупави претенции, като накрая реши да ми определи цената на труда по собствения си джоб! И дори ме нарече Колега... :greenball: Е това преля чашата.

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много благодаря за горното мнение. Всъщност, аз на няколко пъти се опитах съвсем деликатно ( явно много деликатно е било) да намекна същото. Не мога да не се възхитя колко точно Валяка е доловил и моите мисли. Естествено, той си ги казва по неговия си начин, което щеше да се счете най-малкото за неприемливо ако аз, като автор на темата, го бях казал направо.

Въпреки всичко аз си гледам на нещата от веселата страна - никой, нищо, никога не си е поръчал, но иначе избираме букси, врътки, цвят и т.н. ;)

Направил съм общо 3 (три!) бройки педалчета на хора НЕпосещаващи форума и най-вероятно неподозиращи за него. Не са се оплаквали от нищо.То е ясно, че когато решим с някой да му правим педалче ще обсъдим нещата. Не разбирам защо при положение съм направил педалче на някой и съм го снимал и показал тук, то ако на някой четящ не му харесва визията автоматично дава съвет как да го направя..... по неговия вкус?!? :) и нещата ще тръгнат...едни продажби, едно търсене....

Леко се опасявам, че темата ще стане безполезна, задръстена от едни и същи обсъжданици. Нещо, което исках да предотвратя, създавайки я.

 

ПП: Тържествено и официално заявявам, че повече няма да обсъждам врътките ( капачките за потенциометрите), ако ще и да стана световно известен като " оня с най-ужасните врътки". 60% от коментарите във всичките ми теми са за това.

 

Спирам, че стана много дълъг пост и току виж някой се обидил :)

Редактирано от shtur4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Дъра-бъра, тематиката ми е интересна, ако и да се разводнява поста.. сори ако е така.

---

За продажбите, не бих разчитал само на бг пазара.

Все пак тук масата народ си прекарва животеца на нивата, в неприветливи работни места за 500 лева месечно, че и за по-малко, айде да не го забравяме.

Презентирай си продукта (на английски, качи някакъв клип), виж ebay, etsy и други места.

Бях се наканил да видя колко струва листниг на item там и за какъв период, но ме мързи в жегата (не съм си купил климатик).

Създал си продукти собственоръчно, отметнал си основната работа :)

Редактирано от emosms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай сега мен, темата я откриваш поне по мое впечатление за да ти дадат обратна връзка хората, които имат мнение, а сега се сърдиш сякаш, че някой го прави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Нито съм я открил за обратна връзка, нито се сърдя. :) Просто пак обсъждаме неща, обсъждани 1000 пъти в другите ми теми, нещо което исках да предотвратя събирайки всичко не едно място.

Сега разбираш ли ..... мен?

Редактирано от shtur4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"...кабелчета плетени от девственица на лунна светлина..."

Е за такъв ефект ще платя колкото ми поискат :)

Сори за офтопика, ама Парният Валяк има бисери та бисери :)

Тони страшен си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.