Jump to content
Българският форум за музиканти

Мастер клас на Стенли Джордан


L.K.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Ей появи се някой накрая... :godbless: бравас!

Ако прецените ,че наплива е толкова голям за демонстративен урок ,защо не потърсите по-голяма зала! :coolp:

 

Нещата след концерта отиват към хепънинг и джем сешън и смятам ,че може и други музиканти да се поканят ...

Редактирано от rockfire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И то какво излезе? За да ида на уъркшоп трябва да ходя до София или Пловдив или да се запиша в местната школа, та Христо да ме вкара. Неловко, някак си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАКВО ИСКАМ ДА КАЖА НА СТЕНЛИ?

 

Този перформанс, който ще се случи на сцената-след концерта в Казанлък, започва в аванс в други градове.

Ще представлява ФЛАШМОБ. Същността е,в това, че първият китарист ще отправи послание към Стенли. Послание на живо, без микрофон-само с китара.

Събитието ще излъчим на живо - с картина и звук - тук на сайта...

Очаквайте шоуто ДНЕС - СОФИЯ,19 часа МОЛ-БУЛ."СТАМБОЛИЙСКИ"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

не се ебавайте със Стенли!!!

 

успех все пак , дано не се изложите.

Редактирано от programista
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе ... в доста тесен кръг ще е този мастър клас, като гледам изискванията :)

Дано да има наистина достатъчно хора , които могат да се впишат адекватно . :thumbup:

 

 

 

:offtopic-001: Въпреки сложността и майсторството , този тип свирене , на мен лично не ми допада особено . Но съм гледал Енвер Исмаилов на живо... впечатляващо си е с атрактивност :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангел е по популярен в чужбина отколкото тук,познавам го лично и сме свирили джем в Несебър ,това не типично негов стил на свирене !

Ефекта от това послание е ,че догодина Стенли ще метне българския фолклор в репертоара си да шашка американците :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направим всичко възможно Стенли да се види лично с максимален брой български музиканти и то в такава обстановка, която позволява свободен разговор. Това е една от идеите на афтърпартито. Ще се опитаме да му покажем и малко автентичен български фолклор. Дайте идеи още с какво да го изненадаме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шопска ,домашна ракия и мешана скара ...ще я помни цял живот! :greenball:

 

-------------------------

 

Не мисля,че е добра идея да му показваме колко по - по - най сме колега ,човека е поканен той да ни покаже какво ,що и има защо!

Вие по -добре мислете вариант ако вали дъжд какво правим... :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с рокфайър :) В крайна сметка ние китарджиите се опитваме да имитираме тЕх - надали ще го изненадаме с нещо, което не е виждал. Обаче колкото музиканти съм имал гости от чужбина, всичките са се размазвали на макс от истинска българска народна музика, с всичките му гайди, тъпани, шопски салати и ракии ;) И пак добре, че са чужденците да ни оценяват фолклора, че иначе няма кой :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой умен колега беше казал, че Ку-Ку бенд са ужасно добра група, която може да направи от всяко парче чалга. :D

Тей че феновете на Стенли Джордан по-добре да не гледат май... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.