Jump to content
Българският форум за музиканти

Yngwie Malmsteen Trilogy suite Op.5


dickens

Recommended Posts

Ха ха, барабар Петко с мъжете, ама все пак... Никога през живота си не бях свирил Yngwie, това е след 5 дни тренировки :)

Доста се чудих дали да го записвам ама нека се види разликата като постна след един месец :metalist:

Cheers!

 

http://youtu.be/XcBUqNWT6j0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сякаш го свириш , пък всъщност не :lol:

 

Вярвам , че ще ме разбереш без да се обиждаш, аз го казвам от личен опит по подобни опити :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Изобщо не го свиря още, знам къде да си сложа пръстите само... Мисля че писах вече що го пуснах :greenball:

Редактирано от dickens
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Охоооооооо Дикенс! Здравей! Аз съм Иван Динков - басиста на Аутсайдер. Помниш ли ни? Гледам си подпукал и Ингви.... Бравус!

Как сте бе? Ира Деум съществува ли още? Каква е ситуацията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охоооооооо Дикенс! Здравей! Аз съм Иван Динков - басиста на Аутсайдер. Помниш ли ни? Гледам си подпукал и Ингви.... Бравус!

Как сте бе? Ира Деум съществува ли още? Каква е ситуацията?

Здравей, кво да ти кажа... и аз не знам Ира Деум има ли, по-скоро не... Изпокарахме се, грозна картина, ама по-добре за мен така ми се струва... Ако искат да правят нещо другите, нека си свирят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за Ингви, тоест за свиренето на неговите работи е характерно едно нещо - няма как да стане бързо, за 5 дена :D Като го посвириш един месец и изведнъж усещаш, че е почнало да става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.