Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко етно музика


Recommended Posts

Това е едно старичко творение от 2004 г. Очаквам мнения и препоръки :( Не се стряскайте ако в началото духовият инструмент ви звучи фалшиво...Това е арабски строй с шеста понижена с няколко процента.

 

Awake.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Безкомпромисно!

Кефи ме яко! ;):)

 

бтв. Аз преди n-време леко забравих да се разпиша в темата ти за Smooth Rn'B! То също е хубаво - това не е само мое мнение! Позарибих разни хора с него... :P

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и каква точно е разликата между етно и уърлд?:) иначе за парчето - абе некакви много дигитални тия падове отдолу и не ми звучи добре с тях - малко постно някак си, извинявай.. Иначе съм фен на стила и ми се иска да ти дам изцяло позитивни критики ама по-добре да не те лъжа и да си кажа честно мнението.. И тоя водещия духов инструмент и той некакъв леко му личи че е семпъл.. Докато перкусиите са доста добре.. Виж нещо ако може още некой по-аналогов пад смеси към тия? Мнение все пак, твоето може да е друго.. Напомня малко за Passion на Peter Gabriel ама там е по-драматично..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважавам етно забежки и експериментатори, които се интересуват от различни строеве и екзотични ладове.

На мен ми харесва леко по-електронното звучене с този пад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и каква точно е разликата между етно и уърлд?:lol: иначе за парчето - абе некакви много дигитални тия падове отдолу и не ми звучи добре с тях - малко постно някак си, извинявай.. Иначе съм фен на стила и ми се иска да ти дам изцяло позитивни критики ама по-добре да не те лъжа и да си кажа честно мнението.. И тоя водещия духов инструмент и той некакъв леко му личи че е семпъл.. Докато перкусиите са доста добре.. Виж нещо ако може още некой по-аналогов пад смеси към тия? Мнение все пак, твоето може да е друго.. Напомня малко за Passion на Peter Gabriel ама там е по-драматично..

Всичко е семпли...ако можеше да се изсвири от човек с инструмент щях да съм на 7-то небе ама БГ... :metalist: възможности малки.Иначе тези падове нарочно съм ги сложил - това ми е целта комбинация между електронни и акустични инструменти (звуци) но естествено чак като се изсвири тъз арабска флейта тогаз ще се получи цялостната концепция.

 

П.С. Етно - уърлд го приеми като синоними :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да прибавя доза хвалебствия: :blink::unsure::)

Имаш много добър композиторски и аранжорски нюх - поздравления!

За изпълнителските способности, няма какво да си кажем! :blink:

 

П.С. Пак ли всичко е правено (запис, микс и тн.) на Мотиф-а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Айде и аз да прибавя доза хвалебствия:  :P  :D  :D

Имаш много добър композиторски и аранжорски нюх - поздравления!

За изпълнителските способности, няма какво да си кажем! :P

 

П.С. Пак ли всичко е правено (запис, микс и тн.) на Мотиф-а?

 

 

Всичко на синтито...няма как :curse:

 

Благодаря от сърце за хубавите мнения.Радвам се че ви харесва.

Редактирано от martist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.