Jump to content
Българският форум за музиканти

The Revenge Project


Recommended Posts

Здравейте, ние сме The Revenge Project от Бургас. Предполагам хората, които слушат екстремен метъл, имат представа за какво става въпрос, а на тези, които не са запознати с по-тежките стилове, би им било интересно как се справя една българска дет-блек банда. Ето това е официалният ни сайт, a наши парчета можете да чуете на адрес www.myspace.com/therevengeproject (там има и два наши клипа), както и по онлайн радиото http://www.live365.com/stations/raffomusic .

 

Мерси за вниманието! Приятно слушане! :(:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее ама нив вашите парчета много добре ги знаем :) , всичко е перфектно изпипано да последния детайл, след лайв-а с Уортайм окончателно се наредихте в списъка ми с най-любими банди

евала за рифовете и солата :D:(:(

 

П.С. според мен стила е мелодичен дет/блек щото си има бая разлика.... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ние сме The Revenge Project от Бургас. Предполагам хората, които слушат екстремен метъл, имат представа за какво става въпрос, а на тези, които не са запознати с по-тежките стилове, би им било интересно как се справя една българска дет-блек банда. Ето това е официалният ни сайт, a наши парчета можете да чуете на адрес www.myspace.com/therevengeproject (там има и два наши клипа), както и по онлайн радиото http://www.live365.com/stations/raffomusic .

 

Мерси за вниманието! Приятно слушане! :):D

Яко :(

 

А ти кой от всичките си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Златин (Deimoz) - китара. Благодаря за добрите думи, стараем се нещаат да са на ниво, доколкото зависят от нас! Стилово не знам как се определя музиката ни - да кажем, че е мелодичен дет/блек, въпреки че има и много траш..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P Хах... вие ми станахте любимци още на един от първите WinterStorms когато забихте 1:1 Curse You All Men на Emperor!!! ;):P;)

А авторските парчета по нищо не отстъпват! Особено на живо! :P

П.П. Вече се чудех кога ще се появят някои от по-утвърдените тежки групи в тоя форум. ;):lol:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих казал, че са вдигнали в пъти Бг нивото за правене на тежка музика, тъй като според мен феноменът "Бг ниво" не е константна величина, а се определя именно от подобни класни групи... останалите трябва просто да си сверяват часовниците и да се стремят да ги надминат, за да вдигнат на свой ред летвата. :godbless:

Мисълта ми беше, че не трябва да се самоопределяме като хора (музиканти) с ограничени възможности само поради факта, че сме в Бг и тук нещата се случват доста по-бавно... важното е, че неизбежно те се случват и е имало, а и винаги ще се появяват все по-класни групи?! :godbless: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.