Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

1. Кирилица, моля :D

2. @Овърдрайв не може ли с "tone mover" ?

 

@ladym66 - почти всеки софтуер за аудио обработка - Sonar, Cubase, Wavelab, Adobe Audition, Tracktion, Samplitude имат плъг-ин (или функция) за понижаване или повишаване.

 

Въпросът е, че на завършена и смесена песен (в случая без вокали да кажем) операцията дава незадоволителни резултати (поне за мен). Може да се каже, че звучи странно - най-малко. Зависи от песента разбира се (ако е акапела най-добре :D ), но в повечето случаи е така.

Но пък от проба не боли нали така...

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помогнете как мога да сменя тоналност на караоке в mp3 :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :)

направо си намери караоки в миди формат, може да си го транспонираш до забрава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам за мидито но ми трябват за соло изяви а и искам да звучи добре :godbless::bravo:

Ако е без беквокали (и е в добро качество) можеш да го мръднеш +/-3-4 степени (полутона) без особено големи дефекти в крайния резултат....но това е най-много. Ако е с беквокали - максимум 1-2 степени. Все пак си зависи и от критерия ти за "добър краен резултат". За мен дори 1 степен транспониране ме дразни, а други казват, че 3-4 степени било супер и ги уреждало... :huh:

Ако не ти хареса това дето ще постигнеш...прати ми го, аз ще го транспонирам по друг начин и ще ти го върна....и може да ти хареса малко повече.....просто го правя на няколко етапа, но отнема време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а с коя програма ще ми препорачате :happy:

synchu по-горе ти е изброил няколко - в зависимост с коя от тях разполагаш, пробвай....ако имаш няколко - сравни резултата и прецени най-добрият дали те удовлетворява. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.