Jump to content
Българският форум за музиканти

Материал за покриване на предна част на китарна колона.


Recommended Posts

Привет,

 

Мой познат пострада след атака от дъщеричката му над китарната му колона. Пораженията са над плата, който покрива говорителите, които за щастие не са били засегнати. Човекът потърсил в нашите ширини дали има нещо подобно, което да му свърши работа, но без особен успех. Имам спомени, че много от вас са правили опити(успешни и не дотам успешни) да сътворят китарни и басови колони и затова се обръщам към вас. Питането е за съвет от къде е най-изгодно(от гледна точка на цена-качество) да се поръча подобен материал. Предполагам проблемът ще е свързан с количеството, което ще се закупува, но това не вярвам да е проблем, защото човекът няма финансови драми. Просто има нужда от качествен материал, който да свърши работа за отремонтирането на тази козметична драма. :)

 

Предварително благодаря за съветите ви.

 

Поздрави,

Вик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах маршалски плат и всеки момент ще пристигне, надявам се :

 

http://www.thomann.de/de/marshall_front_cover_mefret00017.htm

 

Според мен е най-доброто решение за парите си :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Grill Cloth

 

Канаваца, не съм много сигурен дали ще свърши на 100 % работа, но все пак е вариант.

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OFF...

А, стига... Биролюб, това сладко кубенце явно още и добре се използва! И този червен цвят е много сполучлив! Пу, да не е уроки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не отварям нова тема -някой да знае къде продават дунапрен в София,тънък ми трябва?

Имаше магазин на Сливница и Ботев,но го закриха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hillbilly, за дунапрена ще разпитам, защото по спомен мой познат си беше купувал наскоро. На другите, които дадохте информация съм безкрайно благодарен. Просто исках да получа представа за нещо, което е изпитано. Томан са оферта. Ще насоча момчето в тази посока! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не отварям нова тема -някой да знае къде продават дунапрен в София,тънък ми трябва?

Имаше магазин на Сливница и Ботев,но го закриха.

http://www.teroni99.com/ , имат богат избор от размери и плътност, аз лично съм доволен.

Колко и какво точно ти трябва, мога да помогна, ако става въпрос за нещо малко ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://imageshack.us/photo/my-images/23/img1772gz.jpg/ ето го моето решение за плата. 3 лв му беше метъра , на два ката е и стана перфектно според мен :)) :metalist:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Канаваца... не е лошо решение,може да се пръсне с двукомонентна боя/боя.с втвърдител/черна или цвят по желание или пък с лак пак двукомпонентен /.с втвърдител/ Стои доста твърдо и здраво.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.