Jump to content
Българският форум за музиканти

Привет!


Star

Recommended Posts

Здравейте, казвам се Косьо от Варна съм, прекрасно форумче е това и супер полезна информация намирам.Тепърва ще се уча да свиря на китара и low d whistle, благодарен съм за всичко това, което сте събрали виждам, че бая зор е паднало обаче форума е як на 100% пускам search и веднага намирах информацията която ми е нужна.От лапе ми е терсене да свиря на някакъв инстрмент много съм мрънкал на родителите обаче какво става няма пари, ама то е трудно, ама баща ти е не музикнт и после живота ме грабна и забравих.Сега на дърти години(30) така ме е фанал зора да се науча че са шъ побъркам!А пък нищо не знам ей нотите ги гледам като паднал от марс къв минор кви пет лева?Но се надявам с много труд и добър учител(Васко) след 2-3години да мога да дрънкам без да ме е срам.Четох доста за китарите и впечатлението ми беше, че ако искам качество трябва да се оръся стабилно.Затова и си поръчах ей тая красавица, доста я хвалят, а и на звук ми допада.Ръце имам дълги така, че няма проблем:)

 

http://www.americanmusical.com/Item--i-TAK-EG523C12-LIST

:godbless:

 

Солено доста, и ще карам бая време само на боб, ама няма как.

 

Покрай самата китара сигурно ще трябва да купувам и други работи, някой ако има идеи да дава:)

Калъфа без него не може, кабели, струни бла бла:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! :cheers2:

Не се притеснявай! Има и по-възрастни новобранци! :secret::virtuoz:

Свирене му е майката! ......и не си мисли, че ще минеш само с тази китара!

Успехи! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.