Jump to content
Българският форум за музиканти

Joe Bonamassa - Signature Sounds, Styles and Techniques


ultramega

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пропуснал съм това изказване... но неща , които свири с телекастър примерно , няма да звукнат на ЛП по тоя начин. Разбирам фенщината ти , ама все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и новите signature series за февновете и най-вече за Joe Bonamassa :greenangel: + малко gear ;)

 

 

 

 

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трепе, която и гьостерица да фане :) Ама ми е малко тъжно за момчето с поглед на бита котка - що за детство е имал и това ли е цената да си сред големите?

Редактирано от DYLGIQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пропуснал съм това изказване... но неща , които свири с телекастър примерно , няма да звукнат на ЛП по тоя начин. Разбирам фенщината ти , ама все пак :)

Не е до фенщина,ако се разровиш по -подробно сам си казвa,че е започнал с Фендери,знаем каква е разликата във височината на струните и как си изработваш навици на дясната ръка..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^И така да е ... не за това ставаше въпрос.

 

Joe Bonamassa - Signature Sounds, Styles and Techniques всъщност е dvd откъси от което намерих в youtube. Може да си намерите целия филм(не ме питайте как) . В него има доста повече, говори и за импровизация техники на свирене ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,пусни си пак клипа с Гибсъна,отдавна сме го гледали и чуй какво обяснява към четвъртата минута,не се заяждам,де..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трепе, която и гьостерица да фане :) Ама ми е малко тъжно за момчето с поглед на бита котка - що за детство е имал и това ли е цената да си сред големите?

Нищо тъжно не виждам, а даже му завиждам. За него китарата е била една интересна детска играчка, като всяка друга такава и никаква висока цена не е платил, щом се е забавлявал с нея, та и до сега. "Дай боже всекиму".

Всеки си има различна представа за щастлив и успешен живот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С прадядо и дядо тромпетисти и баща китарист и собственик на музикален магазин съдбата му е била предопределена. Но погледнато от друга страна ми е малко "мечкарска" историята за детето-продиджи, размъквано невръстно по сцените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто какво открих случайно днес докато разглеждах сайта на Seymour Duncan - Joe Bonamassa Sginature Pickup Set-

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Наистина за него това е едно забавление, което определено му доставя удоволствие и радост. Малко деца се радват на такова детство. Едва ли е бит с пръчка по ръцете за да свири насила (както биха постъпили много българи с децата си.....Ха...ха....:)))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.