Jump to content
Българският форум за музиканти


Slacoth

Recommended Posts

Здравейте,

След сверка с цените на различни модели дилей и поради финансови затруднения реших да си купя един ARTEC Analog Delay.

 

artec_seadl_analog_delay.jpg

 

Нарочно не пуснах обява в купувам, защото наскоро излезе такава оферта, която изпуснах, иначе нямам нищо против да е и втора употреба.

 

Пускам тази тема, само за да попитам следното нещо:

 

Къде в България се продават такива дилей ефекти?

 

Прегледах всички интернет магазини за които се сетих, но никъде не намерих този артикул.Надявам се хората, които са си купували такъв ефект от някъде да ми помогнат с повече информация.

 

Благодаря.

 

п.с. - моля, ако модераторите преценят, че въпроса ми не е достатъчно важен за отделна тема, да го преместят, където сметнат за необходимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ciriljhonson - мерси са този линк, на мен обаче тази джаджа би ми свършила работа;

@DILETANT - това се страхувах да чуя;

 

Ако има някой разочарован от този ефект и иска да го продаде, да знае че съм насреща с 50-70 лева в зависимост от състоянието му.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е проблема с пазаруването от чужбина? Освен ако не си на 16 и тате не ти дава, не виждам други пречки....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не че ми помагаш с нещо с това си включване, но ще ти отговоря на въпроса - нямам кредитна карта.

Няма да си вадя кредитна карта, само заради една евтина сапунерка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако го има в Thomann, можеш да го поръчаш чрез Musicworld и тогава е с наложен платеж. Ако цената е над 50 лева, доставката е безплатна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Slacoth - аз ти го търсих в томан вчера, но го нямаше :(

 

Човек, и аз нямам кредитна карта, но във форума има достатъчно читави, коректни и сериозни колеги, които мисля, че биха ти направили тази услуга.

На мен преди седмица ми я направиха(няма да казвам кой), но знам, че и други я правят ;) Защо не пуснеш една тема в "Говорилня", че търсиш някой да ти направи тази услуга :)

 

Успех!

 

Едит: аз докато го напиша... "и той се шмугна в храстите" :greenangel:

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@buy&sell - благодаря ти за отделеното време да провериш. :godbless:

 

Да в Thoman е изчерпан, обаче намерих един друг дилей, който отдавна съм си харесал и го има на добри пари.

Вече си го поръчах.

 

Благодаря на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.