Jump to content
Българският форум за музиканти

Как да помогнем на форума?


Recommended Posts

Подтикнат от 1-2 други теми,бих искал да знам как може да се подпомогне форума със средства,които по прозрачен начин да става ясно за какво се дават.Продал съм доста от инструментите си тук и бих искал да предложа да се остави една важна тема в "Продава" където всеки който е осъществил успешна сделка например може по собствено желание да остави 1-2 дори колкото желае повече лв.Мисля че собственика на китара която се продава за 1000 и кусур лева може да си позволи това.Линк към Paypal или друга система за разплащане и т.н.

Моля не ме заплювайте,Благодаря за Вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Баси, не мога да повярвам, че виждам такава тема :)

 

Сега сериозно... за да помогнеш на форума не е нужно да даваш пари, има много начини. Но ще седна да напиша няколко варианта в скоро време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата радва. Аз също съм за някакъв вид "съпорт" бутон или "членски внос"-има хора, които могат да си позволят, има и такива, които не могат, за целта нека да е по желание, но на видно място. И не е нужно членският внос да ти дава някакви привилегии-мен примерно ще ме кефи, че съм улеснила с нещо финансовата страна на поддръжката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До отдела по мърчандайзинг: как да се сдобия с една такава T-шъртка до 10.11.(демек: спешно :) ), много са оригинални! (искам да я купя за подарък на един музикант и приятел на форума, който не живее в бг и се надявам, че ще се изкефи, така също се надявам и да не види този пост), ще се радвам на положителен отговор.

Поздрави за инициативата на автора на темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ За съжаление няма как да стане до тогава :)

Тея тениски ги правим с поръчки и стават за седмица - две, при това ако са поръчани няколко.

Но идеята за мърчъндайза си я бива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно! Ако шефовете поръчват (а би трябвало винаги да имате няколко резервни, нали в края на мача си сменяте тениските с противниковия отбор :hooray: ) да ме имате впредвид +1 и ако има такава възможност искам от модела с червено шпиц деколте (яка гъзария) :godbless: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези са изработени от специални "спортни" материи, не се намират навсякъде. В случай че се търси абсолютно идентична... Няма да стане къде да е... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е,и трябва да се подкрепяме,дали ще е с фланелки(аз си купувам веднага една)или с някоя дребна сума.Чакаме бутон за кликане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, радвам се, и аз на драго сърце бих подпомогнал форума :)

Може Админите и Модераторите да поръчат примерно 50-60 тениски, аз мисля, че при толкова правят прилични отстъпки, та да ги продавате тук с надценка 3-4лв. :)

С удоволствие бих си взел 3-4, а това с паричките пак е добро, но мисля, че не трябва да пише на профила на някой примерно, дали е дал или не, защото се делим така :)

Лек ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но мисля, че не трябва да пише на профила на някой примерно, дали е дал или не, защото се делим така

Това пък отде го измисли бре, момко?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
...Но идеята за мърчъндайза си я бива.

 

Хубава идея, наистина! Тениски, шапки...

Тази година може да успея да събера отбор от съфорумци за турнира по баскетбол (стрийтбол) във Велико Търново, така че ще е супер и ние да имаме подобен форумен екип. ;):thumbs_up:

 

Вече има рекламни къщи навсякъде и не е проблем всеки да си направи сам....но е хубаво да си ги правим еднакви и да има в крайна сметка и някаква полза за форума и сайта.

 

Помня, че имаше преди време и тема за лепенки за колите ни. Какво стана с тази идея? Има ли вече такива...кой ги разпространява?

 

Може да си имаме и календар, който всяка година да си разпростарянаваме.

Редактирано от savov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.