Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-перспективната българска рок-банда


Recommended Posts

Дами и господа, съфорумци и съфорумки, за тези, които все още не знаят и за онези, които все още не са в час, представям ви най-яката, най-обещаващата и най-уникалната българска рок-група!!! Призовавам Ви да ходите на техните концерти, да купувате техните албуми, защото скоро ще станат първата българска група, популярна в цял свят!!! Ние сме "5-то чувство"!!!

3877082K.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от Кения добре ти го вкарах, сега пък реших да ти го втъкна от далечен Пакистан, един такъв мазен, тлъст и космат IP :hysterical:

 

Кажи сега как ти влиза, понася ли ти, комфортно ли ти е, густо ли ти е и прочее, че на мен някак си ми се струва доста хлабав ауспуха ти, явно е разработен отдавна :hysterical:

 

Наистина ми е жал за психично болните като теб.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ще ни удостоиш ли с голямата чест да ни кажеш и името на групата?

 

пардон: моля да ме извините, че не се обърнах на "вие" към вас в множествено число, забравих, че не сте сами :hysterical:

Редактирано от VALITCHY
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай боже да станете.

Иначе не ми харесват снимки с китари, барабанчета.............

То е ясно, че рок не се свири с гайда.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към зета...

нямам думи, това тиин форум ли е или за музиканти, а и вие музиканти ли сте или......ххх?

просто те моля да не ми представяш нищо.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо ми напомня тоя поглед..... деменции, комплекси...

жалко за другите от бандата, и не е ясно дали участват в тия писания?

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И къде му е цигулката, има вид сякаш току-що я е глътнал.

 

Съвсем не са наред нещата. Дано да се успокои момчето и да спре да се излага пред толкова хора.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ни отново нас, красиви, талантливи, все по-известни...

 

Към Вяря - благодаря ти за интереса, ето тук може да чуеш някои наши парчета:

 

 

 

Там имаме и снимки от някои наши лайв-забивки, повярвай ми, къртим здраво !!!

Между другото, ти си страхотна вокалистка, бихме се радвали да направим някой съвместен проект!!!

:godbless:

 

 

3877989v.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че си красив е видно от снимката, определено имаш талант да се държиш неадекватно, а днес се сдоби и с печална известност във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

От твоето конкретно мнение репутацията ни едва ли ще пострада, все пак ние сме музиканти, при това родени такива, а хората гледат таланта, както са казали мъдрите, ако мога да ги перефразирам, по думите посрещат, по таланта изпращат!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.