Jump to content
Българският форум за музиканти

Ефекти


Fallenblood

  

98 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

та ето това е една темичка, възползваща се от функционалността на новия форум, а именно новите анкети. постарал съм се да събера повечето често срещани ефекти в двата списъка. отбележете какво ползвате, а после споделете мнение, направете ревю, разкажете история (или виц), или пък кажете какво харесвате, ама още си нямате :)

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само хай-гайн булдозери, разбира се, за тежки изкопни работи, останалото е за нежни и романтични души :hysterical:

Редактирано от Velius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен тая тема колко време ще изкара :greenangel:

Но лаф да става. По принцип ползвам само един драйв на MXR като буустер пред ампа, и това е. По едно време бях напълнил един голям куфар с какво ли не, но в последствие оставих само едно камионче. Ако се видя с парички за това, с кеф бих си взел един готин фъз (примерно пак на MXR) и един фейзър (и отново MXR, нещо съм фен на тия пичове).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като малък колекционирах колички, а сега пък - камиончета, какво да се прави, детското у нас си остава за цял живот :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че к'во и е на темата, да не съм в тоя форум от вчера ;)

 

сега ме е яд, че не направих анкетата публична - да видя кой е тоя, дето ползва ring mod :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези анкети не функционират добре.

За да ми отчете отговора трябва да излъжа, защото не ползвам нищо от втората категория, а не ми позволява да маркирам само от първата. (Същата работа беше и с друга подобна)

 

 

 

ааа сега видях последния възможен отговор:

"нито едно от изброените "

 

Грешката е моя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето си ми ги моите играчки, на батко миличките, гали-гали :greenball:

Гали-гали... аз помислих че имаш няколко гаджета като мене, една на 24 и една на 29...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми темата, и може би тук е мястото всеки да се похвали с педалите си :blush::) .

Та ето ги и моите със задна дата , в процес съм на изработката на няколко DIY- та,

и ме е яд че си прекроих педалборада по малък. 77a97baafe4120dbcfbe17e4f71016dd_610x0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Колега, абе да те питам, понеже гледам имаш Лошата Маймуна, това педалче не е ли правено по схемата на някой класически педал? Дигитек имат такава практика да пускат реплики на разни известни модели, примерно аз имам Дигитек Грунге, който май е реплика на ДОД-овския, който ти имаш, а тази Лоша Маймуна определено звучи много секси, аз я дебна от доста време по обявите, веднъж се появи, но ми я грабнаха изпод носа, хиените :wallbash:

Редактирано от Velius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ digitech общо взето наследяват dod, bad monkey според гугъл прилича на dod juice box... ама и ти верно си се натъпкал с дистъри :D

 

мъртвец, така като гледам, има как да освободиш място :) може би ако монтираш power plant-а изправен на гърба на педалборда, един вид като "раница", а захранващите кабеляци прекараш отдолу? също така направо ми става жал за тия готини оранжАви жакове, обречени да седят на пач кабели... :)

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То самия педалборд в момента претъпява сериозно преправяне, всички кабели минават отдолу, плюс пауър планта и още едно захранване за 9 ефекта, което в момента правя. Снимката е малко стара и сега педалите са се увеличили двукратно.

По отношение на Digitech, ако не се лъжа това са DOD с,,ново име,, , адресът е един и на двете фирми. А за мънкито и аз си мисля че е реюниън на някой от DOD овърдрайв педалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно какъв процент от сигнала стига до входа на АМР-а с тез "двукратно увеличени" Бери-та... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bad monkey е някакъв вариант на тюб скриймър, интересното е, че се препоръчва и за електро-акустична китара, освен

за обикновеното му предназначение.

Интересна играчка е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.