Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам един драйв


balombi

Recommended Posts

:surprise: Майко.... Не знаех, че са останали такива хора в България. Направо още от сутринта ми вдигна настроението :thx::) Аз не искам ефекта поради простата причина, че мога да си позволя и няма да ме зарадва толкова, доколкото би зарадвал едно дете което наистина не може да си го позволи. Искам да намериш наистина точният човек. Браво наистина такива като теб помагат много. Вярвай ми ако имах достатъчно познания бих пробвал и аз но за жалост нямам засега :greenangel: И ще ти кажа, че това ще ти се върне ;) наистина ако имах какво да подаря бих но не ми остана много :girl_cray2: понеже оставям Акустичната и почвам с Електрическа, Акустичната я подарих на едно момче от града е , мисля, че няма достатъчно пари да си вземе и реших, че все пак бих го зарадвал защото няма баща а майка му е болна и така. Поне на Акустичната не и трябват много поддръжка, дадох му 1 пакет струни и перца от фонокарта :hysterical: както и да е... Извиши ми се :punk_guitar::dance:
  • Like 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми беше тва целта...Искам само да го дам на някой,щото не ми трябва...

не го правя за публичното одобрение...ако това искаш да кайеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ :offtopic-001: Абе земи млъкни, че ме дразниш. Невиждаш ли, че човекът иска да помогне на такива които нямат възможност като не ти харесва не се обаждай смешник!!!

Редактирано от Christian Ivailov
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме, че само тук се държиш така, защото ако ще ти се размине с минуси или наказание, то IRL 100% ще ти дърпат ушите.

icon_trollface-emoticon-4.gif Проблем?

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: С подобни изказвания към човек,когото не познаваш ще има да пускаш теми "Що ме мразят",земи пий една бира и по-спокойно,а?
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми беше тва целта...Искам само да го дам на някой,щото не ми трябва...

не го правя за публичното одобрение...ако това искаш да кайеш...

 

:offtopic-001:

Не беше към тебе тоя кометар, а към вдъхновения подарител, държащ да блесне всячески...

Сорка пичове, че серем у сички теми ама ми е любопитно колко хокане може да отнесе наглецо преди да се усети и ще се усети ли някога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо така мислите. Аз ако исках да блесна щях да си направя тема " Подарих китара " , но УЧЕВИДНО несъм си направил просто стана въпрос за това и се изказах, не с цел да се докажа или покажа пред Вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ "УЧЕВИДНО" !?

Докъде се е сринало образованието в България...

И после очакваш да не ти бият минуси?

 

Иначе успех с подаряването на ефекта, дано си намери нов собственик, който да му се радва. :thumbs_up:

  • Like 7
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига се карахте големи хора сте! И свестни.

 

До автора - Браво добра постъпка. Успех с търсенето на правилният човек :girl_witch:

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@balombi ... ако беше пуснал темата в раздел "Продавам" темата щеше да е 4-5 поста и отдавна да се е приключило ...

 

С извинение към потребителите, ама по- "досаден" (тип спамерски) раздел от "Китара" в тоз форум няма. Като изключим "Говорилнята"

 

Герги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.