Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам един драйв


balombi

Recommended Posts

Здравейте!

Подарявам един fuzz distortion !

Диста е самоделен и не е кой знае какво , но за домашно и непретенциозно свирене е екстра.

Нека пишат хора , който не притежават собствен драйв и за момента не могат да си позволят такъв...

Искам да попадне в рацете на човек , който наистина има нужда от него и ще го ползва....

Ето снимки: http://hristo9611.snimka.bg/other/dist.604394

Пак повтарям ефекта не е нищо особенно и ще е тъпо хора с собствени драйвове да го взимат само защото е подарък...

Не мога да направя скрипт за джуркане на кандидатите за това първият печели...!

Пишете в темата !

ю

ППю

Повече подробности утре, че сега ми се спи!

  • Like 14
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич търсих си един Digitech Screamin' Blues ,но никой не го продава видях във темата че си подаряваш ефекта, никога не съм свирил на фъз и ще съм много балгодарен ако го получа аз !

 

Поздрави: Кристиан :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zzchris , извинявай , но самият факт , че си си търсил драйв означава , че имаш средства за такъв...

Съжелявам , но не мисля , че ти си човека !

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже един приятел се опита да се запише,но има проблеми с потвърждаването на регистрацията му от няколко дни ще го запиша аз.Свири от няколко месеца на ел.китара през компютъра,защото няма финансови възможности за кубе и ефект.Ще се радвам ако ефектът попадне при него.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

golfabitch и zzchris съжелявам , не сте вие хората за този ефект...

Знам , че написах "първият печели" , но не очаквах , че ще има и хора като вас...

Обръщам се към тези , който имат средства и собствени педалчета...

Хора , как може да сте толкова алчни , диста не е кой знае какво и едва ли ще ви впечетли и зарадва с нещо...

Нека го получи човек , на който наистина му е нужен и ще му се радва...

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ми е алчното?Опитвам се да помогна на момчето,има мерак да свири.

L.K Да с компютъра.Като ен есериозно дай му ти пари за усилвател....

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не стане така че като ти го дам да го пробваш и да го захвърлиш някъде....

Искам да се чуя с тоя твоя прятел дай ми негов телефон или скайп на ЛС , за да видим за какво става въпрос...

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

L.K Да с компютъра.Като ен есериозно дай му ти пари за усилвател....

 

Колегата може би имаше предвид, че като свириш с дисторшън през компютъра, демек при липса на китарен говорител или спийкър симулатор, резултата е доста ужасен и от драйва няма особен смисъл.

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

golfabitch, през последните десетина дни съм подарил 2 китарни усилвателя и една китара на хора, които имат потенциал да станат музиканти. Ако твоят човек има потенциал все ще го забележи някой и ще му помогне с едно или друго.

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@balombi

не се нареждам за ефекта

(най-малкото ще трябва да му купувам кабел после , а това ще значи да съкратя дневния прием на бира :D ) ,

но си спомням да съм виждал поне още една тема , в която почти подаряваш самоделен ефект , та се зачудих дали лесно се правят ?

т.е. нямам супер големи познания по електроника , но все чаткам нещо и ще ми бъде интересно да си спретна такова някога.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе,дай го на некой приятел наоколо да се учи,навремето също прохождахме с правени ефекти в сапунерки ръчнати във Вермона усилвател..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.