Jump to content
Българският форум за музиканти

Семпъл от предстоящото ми EP


Recommended Posts

Има още работа по нивата (може би барабанчето е малко непостоянно и съб ниските са в повече?), но като цяло мисля, че се получава добре.

Test1 (Mp3)

 

Мнения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарите са покъртителни. За ниските не мога да дам мнение, защото слушам на кофти уредбичка. Барабаните са твърде компресирани, касата много помпи. Като цяло си в правилната посока :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моите уши глухи, много яко звучи :metalist: Много плътно е станало всичко и голяма тежест придава на микса. Инструментала твой ли е изцяло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :headbang:

 

^Инструментала е мой да, вчера приключих записването на баса, само вокалите няма да са мое дело :)

 

^^Китарите са reamp-нати навънка. За касата по-скоро се чудя дали да не я сменя напълно. Тази уж я нагодих да ми харесва и да си върши работата, но като че ли и и липсва характер и обем поначало. Някои неща няма смисъл да ги обработваш ако има възможност да ги замениш и съществува по-добър вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първият касата си е направо силничка. Вторият вариант на мен лично ми харесва повече. Може да резнеш малко Low End-a на баскитарата, но това е неангажиращо мнение защото не слушам на монитори а на солидни хорни и ниските може да са малко "преекспонирани" при мен . Като цяло доста плътно и мощно. Добре е :thumbs_up:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Китарите звучат велико! Барабаните, обаче, са ми малко изкуствени, особено соло барабанчето ми звучи малко кухо. Но китарите + баса са страшни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.