Jump to content
Българският форум за музиканти

Опит за Fade to Black


bobi123

Recommended Posts

Песента не сме я свирили много, скоро я и учихме...., а от още по скоро и имаме вокал. Лично аз мисля че сме се справили добре :D

http://www.youtube.com/watch?v=jJd7l5ZHXOI&feature=feedlik#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи приятелю те могат и да се бият с китарите в главата и пак ще имат право да пускат каквото си искат където си искат. Иначе-звука е гадничък може би заради камерата с която е заснето клипчето, за свирене давайте все така щот тук само критика нали знаете тва е българска черта те всички са учители и знаят ама ако кавър трябва да правят ше им дръпне л*******то.От мен браво поздрави моздрави м'нкенки фенки и тъй нататък и не спирайте да дрънкате при нито едно положение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е да вземете да свирите, свирите, свирите и примерно след 6-7 месеца пак да я запишете и да гледате двата записа, за да направите разликата.

На мен като че ли най-вече не ми хареса басиста, който през цялото време си сивиреше нещо, което не хармонизираще никак с китарите ( един вид-фалшивееше здраво) - поне на мен така ми се стори.

Както и да е де, важното е, че има хляб в цялата работа, така че свирене му е майката :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Вокалиста не е в тоналност.

Ама поне ми хареса блузката с която е.

:girl_cray2:

 

Момчета накрая е просто хаос.Едно от най-важните неща е да се слушате.

Редактирано от kiusha82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправете звука първо. Мисля че той заблуждава за лошо свирене.

 

И второ, не е само до заблудата. Имате доста неща да оправите и не виждам защо не изчакахте една седмица в репетиции, преди да пуснете тук кавъра. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправете звука първо. Мисля че той заблуждава за лошо свирене.

 

 

Аз пък мисля че лошото свирене заблуждава за лош звук :hysterical:

Майтапя се , кавъра ще стане ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо лошо да се записвате, дори е желателно!

За да си чуете грешките и да знаете къде да работите. Както и дали има напредък и колко. Много е полезно!

 

Но наистина сте изпреварили момента за пускането му тук. Вие сами като слушате записа не чувате ли къде не е добре? Ако е така - лошо! ;)

Разминавания при интро китарното соло, вокала определено не е където трябва... Нататък не слушах. Работете я на части и тренирайте проблемните моменти. Всеки сам в къщи и после И заедно. И ще стане. ;)

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефя се много на такива млади групи, и аз самия свиря в група от скоро. Има хляб във вас, само свирене иска. Не се получава много добре песента вярно, ама със репетиции всичко се оправя. Неща върху които може да работите, поне каквото аз чух - всички над ритъма, и да се вслушвате повече един в друг, че да свирите в синхрон. Китарите малко повече упражнения иска, вокала да се вслушва в китарите, че не е много в тоналност май, а и да си научи по-добре мелодията.

Keep going :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.