Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нямам с какво да я снимам, освен с една web-камера, ама тя има филтър за всичко красиво :icon_shithappens: , така че по-добре не :)

А сега се мъча да науча едно парче като хората(бая стискане иска) и ще го запиша после :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да сложя и един, два sample, защото видях, че някой беше писал във форума (май Евтим се казваше, ше ме прощавате ако грешя) да слагаме, но чиста китара, без ефекти, за да се чуят как звучят всъщност, но трябва да ми кажете къде да ги 'хостна' така да се каже записчетата.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Човеко недей си прави труда! Тоз Скуайър ми/ни е до болка познат - аз на моя му броя времето като си купя нова 7-струнна да го фърля от последния етаж на блока.

 

ПС: и все пак за кви пари го взе - да направя една бърза сметка. Моят го взех с коледно намаление от Технополис преди... 3 години? май (същият злодей ми се мярка на аватара). Имам си лепенка отзад "50 години стратокастър", което предполагам ще рече, че още е свалила кинта. Както и да е - моят беше за 200 кинта. Кажи за колко барна твоя?

Редактирано от Fanatik_Priest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Човеко недей си прави труда! Тоз Скуайър ми/ни е до болка познат - аз на моя му броя времето като си купя нова 7-струнна да го фърля от последния етаж на блока.

 

ПС: и все пак за кви пари го взе - да направя една бърза сметка. Моят го взех с коледно намаление от Технополис преди... 3 години? май (същият злодей ми се мярка на аватара). Имам си лепенка отзад "50 години стратокастър", което предполагам ще рече, че още е свалила кинта. Както и да е - моят беше за 200 кинта. Кажи за колко барна твоя?

 

265 лв. с разните намаления от цената... :)

 

ПС: Бту, не съм много на същото мнение, всяка китара си има свой звук. Спецялно за Squier-те - някои звънтят повечко и вадят по-такъв "метален" звук, други имат по-меко звучене...

Навитак съм на едни Fender Texas Special coil-и или на едни Tex-Mex, ама мисля, че не си заслужява да ги инвестирам в Squier-a. Все пак не знам и какви пари ще ми искат де... (та като съм се сетил, някой може ли да ми каже сайт на xxxx, където мога да проверя евентуално някакви цени или някакъв мейл...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито баце !!! :)^_^

 

Кажи харесва ли ти тона на JCM Мастер Волумето ?

И гейна как ти се струва, че аз съм слушал само няколко семпъла и го

намирам за малко замазан, поне според това което съм чул.

Та ми е интересно мнение от първа (втора) ръка, че скоро може и аз да се

сдобия с нещо подобно, та да не остана твурде изненадан :D

 

Поздрави,

Христо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каподастер :)

 

Тарикатски е, щото може да се слага само на част от струните (примерно 6,5,4 и 3) и става като да свириш в някъв крив строй :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.