Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Дай малко повече инфо. От къде я достави? Колко пари? такива неща...

 

п.п. тъкмо им разглеждах моделите на Б.Ц. и се радвах какви резачки са :)

 

 

Ами от германия дойде...цената беше 500 лв..Колегата Джаксън ми уреди доставката ,за което съм му много благодарен.. :)

 

ПП да се похваля..Вече си имам Уа Уа на ПРОЕЛ и зуум 505 двойка.. :greenangel:

Редактирано от bad_metal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

... ми то незнам колко е за хвалене но си взех ено Washburn-че WI160FG1 (онуй долу в подписа)... естествено стаа въпрос за китайско а не американско производство... но ко може да се направи кат в нашата европейска държавица се внася (99% от случаите) от китай и корея ;) аз по принцип никога не бих си взел нещо с китайски или корейски произход... но дееба прежалих се като чух как стърже малката ве :P ко да напрая трогна ме :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за стагчето! Аз лично съм свирил на първия модел, който показа, понеже приятелката ми има такава китара, и просто китарката си е мн яка за тия парици...Таза твоята като гледам само кътаута ли е разликата? Бтв ако не е тайна колко кинти струва? и интересно дали пиезото е по-различно или е като на първия модел...малко тихо идва..

ПОжелавам ти мн мн свирене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем, че китарката си е супер за тия кинти, с 4 банд екю супер, брей, перфектно просто. стаг имат яки ел-акустични китарки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи цената е 246.00лв. + - някакви стотинки,купих я от Дръм Шопа на Динакорд,а те както предполагам знаеш са вносители на СТАГГ за БГ.,но във всички останали магазини,в които се предлага тази марка китари ,надценката е точно 10.00лв.,което също устройва купувача,аз лично открих разлика между тези в малкия ЦУМ и за това пообиколих магазините предлагащи СТАГГ,в крайна сметка съм доста доволен,майстори са на акустиките,дори със струни "СТАГГ" от 5 кинта/фабричните и/пак звучи изключително прилично,в комплекта влиза : кабел и батерия 9 V.

Сега ми остава само насладата от свирене!!! :metalist::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера пенсионирах моята любима КРИМОНА .

Вече жулим на :http://www.geartree.com/p-3971-jackson-js30-dinky-electric-guitar.aspx?AffiliateID=10053

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.