Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer Electric Guitar


Black Bird

Recommended Posts

Китара Беринджър. Махната боя. Нови прагчета.

Намазана с тиково масло.

 

http://www.youtube.com/watch?v=begpC9T4yRE

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек като си може си може и няма значение с каква топалка жули.Същото сме го виждали с кремона.Аз за това не си захвърлям скуаерчето,щото и така си ме кефи.Иначе чашката с нотите е много важна :greenball::cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек като си може си може и няма значение с каква топалка жули.Същото сме го виждали с кремона.Аз за това не си захвърлям скуаерчето,щото и така си ме кефи.Иначе чашката с нотите е много важна :greenball::cheers2:

 

 

За моженето спор няма, но има значение с каква тупалка. Веднага след този клип ( който си звучи доста гот), пуснах JS1200 test (пак на Блекбърд)- е три пъти по-яко звучи...

Е, те такава чашка за ноти и аз имам, даже мисля на момента да влезне в употреба, но моите ноти все криви ги дава :hysterical: .

 

:cheers2: за яките видео презентации.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага след този клип ( който си звучи доста гот), пуснах JS1200 test (пак на Блекбърд)- е три пъти по-яко звучи...

Аз бих казал, че звучи три пъти по-различно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Черна Птица за пореден път доказва, че да правиш професионални парчета не е нужна китара,струваща хиляди - според мен са достатъчни около 500 лв, за да се закупи всичко необходимо за правене на парчета в мп3 формат със студийно качество - евтина китарка,евтина звукова карта - всичко останало се определя от таланта,идеите и най-накрая уменията.

 

Повечето от вас сигурно са гледали клипчената на един нашенец, дето свири кавъри на Ингви Малмстийн, при това китарните му умения наистина са впечатляващи, но горкия до такава степен се е олицетворил с Ингви, че вече е загубил усещането за собственото си Аз и не е способен да сътвори нищо оригинално,свое.

 

Именно затова съм сложил най-накрая уменията, понеже те не гарантират, че един китарист ще остави следа в музиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ако бях на мястото на Беринджър щях да ти хвърля една голяма пачка и да те направя рекламно лице на китарите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.