Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара

Китари, ефекти, усилватели и всичко, което вълнува китаристите.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Подфоруми

  1. Хай-енд

    Обсъждане на инструменти и апаратура от висок клас, както и теми за напреднали китаристи.

    1.1k
    Мнения
  2. 7, 8, 9 - струнни китари и баритони

    Китари, апаратура и аксесоари за ниски строеве.

    968
    Мнения

Има 7576 теми в този форум

    • 3 отговора
    • 1.4k прегледа
  1. Паяк в китарата

    • 9 отговора
    • 1.5k прегледа
  2. педал борд

    • 1 отговор
    • 990 прегледа
  3. Педал за Fender Mustang

    • 2 отговора
    • 740 прегледа
  4. педал за Peavey 212

    • 0 отговора
    • 749 прегледа
  5. педал за Peavey 212

    • 0 отговора
    • 815 прегледа
  6. Педал към PC

    • 1 отговор
    • 621 прегледа
    • 30 отговора
    • 8.3k прегледа
    • 209 отговора
    • 38.8k прегледа
    • 27 отговора
    • 5.3k прегледа
  7. Педалиера (pedal Board) 1 2

    • 17 отговора
    • 9.6k прегледа
  8. Педалиера + Digitech RP100A ?

    • 6 отговора
    • 1.5k прегледа
    • 16 отговора
    • 3.7k прегледа
    • 6 отговора
    • 1.7k прегледа
    • 17 отговора
    • 3.4k прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.