Remember. Whoever is trying to bring you down is already below you.
Hold steadfast to the truth that those
who attempt to undermine your spirit
are beneath the lofty heights of your resilience and self-worth.
Shirley Manson
Сещам се , че навремето имаше една певица за известно време в Уран. Надя се казваше и пееше страхотно добре.
Вкл и песни на Garbage. ( мисля, че отдавна не живее в България) Офф, надявам се пак да намеря, втора като Надя .
Групата е в доста добър състав към момента и заслужаваме да имаме свестни певец и певеица.
Аз ще продължавам по пътя , който съм поел. И по начин , по който смятам за правилен.
А цитата от Шърли е, да изпратя поздрави, както е прието, на тези, дето ми серат в темата.
Ако сте на зор серящи, има достатъчно форуми, където, ще намерите сродни души, да плюете по AI.
Тази тема е, че търся вокал/ вокалистка. Как си правя песните, си е моя работа, Вие си гледайте Вашата.
И клавирист - имаме певец, с който сме започнали Юрая Хийп трибют и разни други рок парчета.
До скоро имахме клавирист, който не се вписа в групата и затова търсим нов, а ако може и да пее , още по-добре.
Продуцент, мерси за отзива. Харесва ми , че си схванал това за дворците. Аз го слижих, защото какво правят децата на плажа -
строят дворци. Но исках да има и двоен смисъл, ти си го усетил , супер.
Освен продуцент на групата си, станах и AI voice producer, което ме кефи .
Днес , преди няколко часа даваха 25 години бегай Радио, концерт на живо.
Много гадно, хубаво е да се свири на живо, ама при тоя беге поп, по добре , да си ползвам Ей Ай гласовете.
Кофти ударения слагат, ама пеят зверски. За мен е супер, правя си всякакви песни и се кефя,.