Jump to content
Българският форум за музиканти

Всичко без продажби

Показване на теми in Търсят се музиканти!Ноти и учебни материалиДруги инструментиКитараУдарни инструментиКлавишниБасВокалиХардуерСофтуерСъвети, трикове, въпросиКакво, къде, кога ?Авторска музикаМузикален бизнесТеория и КомпозиранеИзработка и ремонтГоворилняLiveСемплиКитарниБасДжемКавъриВидеоДухови инструментиТекстописанеДругиВашата продукцияНови албумиХай-ендMusic Center IkonomovЕлектронна музика и DJ - средства и похватиFactor7, 8, 9 - струнни китари и баритони публикувано в последните 0 дни.

Този поток се обновява автоматично

  1. Последният час
  2. DANEV

    Golden Hour Blues

  3. Днес
  4. Аз съм 34-годишен барабанист/китарист/басист (върнах се от Германия) и търся хора за свирене в стилове метъл, пънк и хардкор. Свиря на барабани от 2 години и на китара/бас над 10 години; имам опит с различни банди и сцена. Търся сериозни и мотивирани музиканти (вокал, китара, бас, ритъм/соло, барабани) за създаване на нов проeкт и репетиции във Варна. Ако имаш интерес или искаш да чуеш демо/запис, пиши тук или на имейл ckeuta@hotmail.com
  5. @shamgeorgi Колега, обявите в Базара! https://bazar.muzikant.org/
  6. Вчера
  7. Томан съди Фендер Сагата продължава...
  8. Последната седмица
  9. Remember. Whoever is trying to bring you down is already below you. Hold steadfast to the truth that those who attempt to undermine your spirit are beneath the lofty heights of your resilience and self-worth. Shirley Manson Сещам се , че навремето имаше една певица за известно време в Уран. Надя се казваше и пееше страхотно добре. Вкл и песни на Garbage. ( мисля, че отдавна не живее в България) Офф, надявам се пак да намеря, втора като Надя . Групата е в доста добър състав към момента и заслужаваме да имаме свестни певец и певеица. Аз ще продължавам по пътя , който съм поел. И по начин , по който смятам за правилен. А цитата от Шърли е, да изпратя поздрави, както е прието, на тези, дето ми серат в темата. Ако сте на зор серящи, има достатъчно форуми, където, ще намерите сродни души, да плюете по AI. Тази тема е, че търся вокал/ вокалистка. Как си правя песните, си е моя работа, Вие си гледайте Вашата. И клавирист - имаме певец, с който сме започнали Юрая Хийп трибют и разни други рок парчета. До скоро имахме клавирист, който не се вписа в групата и затова търсим нов, а ако може и да пее , още по-добре. Продуцент, мерси за отзива. Харесва ми , че си схванал това за дворците. Аз го слижих, защото какво правят децата на плажа - строят дворци. Но исках да има и двоен смисъл, ти си го усетил , супер. Освен продуцент на групата си, станах и AI voice producer, което ме кефи . Днес , преди няколко часа даваха 25 години бегай Радио, концерт на живо. Много гадно, хубаво е да се свири на живо, ама при тоя беге поп, по добре , да си ползвам Ей Ай гласовете. Кофти ударения слагат, ама пеят зверски. За мен е супер, правя си всякакви песни и се кефя,.
  10. Аз на 12-ти мисля да ходя, но ако ида по-рано, непременно ще се обадя
  11. Колегата визира една функция, която я имат повечето аранжори. Викнеш стил/ритъм, с него по дефаулт идват 4 предварително подготвени звука/саунда/бленди/инструменти, кой както иска да ги нарича. При корг е до па 4 STS при 5-цата забравих, сменили са им името. При Ямаха са OTS - уан тъч сетингс. На заводските стилове, Ямаха предоставят по 4 подбрани от тях звука, които отговарят стилово и темброво на дадения ритъм. Да речем, че избираш някакъв рок стил - почти задълже ще има дисторжън китара и някакъв орган, подбрани са добре. Може и ръчно да си бърникаш и да си ги гласиш тия отс-и както на теб ти харесва. Но Ямаха са ок в това отнопшение - звуците са им адекватни и подбрани правилно. Колегата да каже дали чист е тайрос (единица) или няккъв номер нагоре е модела му. Че като гледам как е написал Ямаха и ми е зле. Нищо лично, колега, усмивки. Начинът на работа на OTS са два - ръчен и автонатичен. Ръчно ясно какво е. При теб е така, трябва да си избереш един от 4-те бутона ръчно. Автоматичния - това което ти търсиш. Варианта, се казва вариация. За да ти смени звука автоматично, минавайки през различните вариации, на Тайрос 1 OTS трябва да е включен - има бутон OTS LINK. Прилагам снимка, Успех!
  12. DANEV

    I Loved Another Woman

  1. Зареди още активност
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.