Jump to content
Българският форум за музиканти

Vintage Guitars


bulby

Recommended Posts

Пич това просто са друг тип китари с друг звук - сет нек, махагоново тяло, 24,75 мензура (лес поул конструкцията) срещу болт он, липа или разни други, 25,5 мензура - коренно различен звук и не може да се прави пряко сравнение - въпрос на вкус

Иначе ибанезите за тея пари (поне които аз съм срещал) не са ме впечатлили с кой знае какво качество

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sa6tiat случайно да си мернал някое копие на ПРС и съотвтно цена ?

 

Интересувам се от последният , който е без тремоло . Ето тук е линка http://www.jhs.co.uk/vintageelectric.html

 

ПРС копията са към края на страницата

 

мерси :thumbs_up:

 

.... сега погледнах че моделът е VRS110C

Редактирано от GuitarKeeper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох ... не знам за другите, но следващата ми китара (след около година) ще бъде Винтидж ;):thumbs_up::recourse:

Или SG или Les Paul :crying: Не ми пука идвам в София и си зимам една такава :hysterical:

Това са китари среден клас нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знаем, по едно време приличаха и звучаха като хубави китари.

Но след година - казва ли ти някой....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все пак искам да благодаря на Марински (Angermeans), че ме отвори за тия китари. Скоро видях, че самият той е започнал темата. Преди да ме светне за Винтиджа бях се ориентирал към някви допотопни Харли Бентън/Джак & Дани ЛП копия. Мерси бро и наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мен ако питате...това са най-евтините ПРОФЕСИОНАЛНИ инструменти на пазара...наистина са качествени...говоря естествено за по-"скъпите" им модели...и могат да се използват за професионални цели без свян...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема найстина доста ме накара да се замисля за тези Vintage китари и.. мисля след година(или 2 .. или 3 :hysterical: ) да съм събрал за някаква такава и ще видим дали тогава още ще ги хвалите толкова :greenangel: Много полезен топик

 

 

 

Rock On!!! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все пак искам да благодаря на Марински (Angermeans), че ме отвори за тия китари. Скоро видях, че самият той е започнал темата. Преди да ме светне за Винтиджа бях се ориентирал към някви допотопни Харли Бентън/Джак & Дани ЛП копия. Мерси бро и наздраве!

 

Еее, аре са пък ти :greenangel: Наздраве и на теб! :hysterical:

 

И аз бих си купил едно ЛП, но може би по-нататък, че съм малко short of cash напоследък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една като наЩе със Същият-черна с голд железа и една сънбърст V99-тя е с болт-он нек и от топола май.Може и още да има у склада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля, че е много полезна темичката

доста ме накара да се замисля към каква китара да се насоча, въпреки че съдейки по коментарите до тука няма дори какво да се замислям ами веднага започвам да събирам пари за една такава китарка. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една като наЩе със Същият-черна с голд железа и една сънбърст V99-тя е с болт-он нек и от топола май.Може и още да има у склада.

Точно такава искам -черен Vintage V100 с голд хардуер.Дано до другата седмица когато евентуално ще ходя да си взимам китара да не са я отмъкнали.Благодаря за информацията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,някой да е виждал в райзинга модела от Vintage®RockSeries Vintage V8BRQ и да знае каква е цената.доста прилични изглеждат тия китарки.

Благодаря предварително.

Редактирано от Wolfheart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото единственото лошо нещо на летвите със златген хардуер е, че с течение на времето златното покритие постепенно пада. На бриджът малко ми се е поизтъркал, ама не е болка за умиране. Може по-нататък да си туря нормален (не-златен) хардуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.