Jump to content
Българският форум за музиканти

CorvusCorax

Срещи на вокалите

Recommended Posts

Ами добре де- на кръста да е! Ама там няма да можем да попеем... :metalist: Не е ли по- добре едно "Вчера" да направим? Но както кажете! :metalist:

Т, няма караоке там в петък бе човек, нали го казаха вече :read:

Три страници за три думи, на които ще се вържат трима човека... Поне имаме извинение, че сме си лаладжии в тоя раздел.

Edited by ronia

Ами може да е в друг ден... :D Айде вече съвсем разточих нещата... Както решите- аз съм на линия! :D

Ами... и това за другите дни се разбрахме, че много трудно ще стане. Най-удобно за повечето от нас е петък вечер.

Добре, мисля, че вече можем да конкретизираме и сложим следното и надявам се последното:

ПЕТЪК, 27.10.2006, 20:00ч., Дъвената Бирария, "на Кръстта"

Пише се с едно Т (КръсТа) :)

Така, значи аз съм там :)

:) Тя стъклена, бре... :)

Инак - и аз съм там :)

Пише се с едно Т (КръсТа) :)

Така, значи аз съм там :)

Наистина трябва да си там за да се посъветвам за някои неща с теб...относно правописа... :killyou: :):)

Значи трима сигурни до тук! (with me)

Edited by toshevski

Хора, я дайте някакъв приблизителен адрес на тая кръчма :happy: ,че не съм съвсем запозната с местоположението и, пък може и някой друг да има проблеми с това :P

Аз също мисля да се включа, макар и по-късно :happy: Само дано не изникне пак нещо, че какъвто съм карък за такива работи :wall:

Айде, пишете ме и мен, от по-късните обаче :P:happy:

Там съм, имате думата ми!! Обачееееееееее - да не стане пак за следващата седмица.... Аз предлагам всеки, който ще дойде със сигурност да пише тук в Четвъртък :read:

за местоположението

Спирката на трамваите, на кръста, която е в посока Хемус. Като се тръгне по СЪЩИЯ тротоар надолу (към Хемус) отдясната страна има самостоятелна стъклена постройка - това е заведението. Пада се след читалището и градинката (мале, съществува ли още тази градинка???? Като бях мъничка имаше едно павилионче - правеха страхотни понички там :blink: )

Ако съм объркала нещо останалите ще ме поправят :mellow:

Благодаря за упътването :mellow: .Вече получих ЛС и разбрах къде е, но все пак информацията беше полезна, благодаря.

Фолк! (демек f**k) Аз ще се изрепетирвам в петък, че се очертава няк'ва свирня уикенда и ще пропусна срещата... жалко, 'щото ми се щеше да се запознаем.

Еми, следващия път.

Пийте и за мене.

Може ли някой да напише още някакъв ориентир за това заведение,защото аз нещо не разбрах за коя градинка става въпрос :)

Коя е спирката на трамваите?

Тази след подлеза на НДК ли или следващата?

А градинката коя е? Тази която разделя Лозенец с Иван Вазов ли?