Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

29.12.2006

Това трябва да е крайното решение, Иване :) Имаме да се понапием с тебе по етнографски причини, доколкото знам:)

Кой още е на линия? Хайде, това е последната ни сбирка за годината! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Corvus...правим го,29.12 е удобна дата,по етнографския въпрос не отстъпвам въобще,крайно време е в официалната терминология към "пиринска" да бъде прибавена още една дума ;)

Пишете къде ще е мероприятието и какво да подготвим за всеобщо изпълнение,Grand Finale-то така да се каже.

Весели празници на всички :metalist: :inlove: :-(

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за кръчмата до Кемпински Зографски...или да използвам умението си да гадая по звездите :D

...доколкото разбирам час също не е определен,кой,когато,тогава :D

..ами добре,дано се намерим :idea:

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете къде е тва кръчме бе хора!!!За новодо6лите като мен!!!На драго с6рце ще се отзова, само кажете къде и в колко!!!Мерси предварително!!!! :greenball: Весело посрещане на ПРАЗНИЦИТЕ!!!Желач ви все по-високи тонове и умерено вибрато!!!! :dance: Бъдете живи и здрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спайки, пожеланието кърти мивки направо :godbless:

Така, за неразбралите и не-разбралите къде се намира въпросната кръчма, която един алигатор неотдавна назова "Конюшната", както и за тези, които мислят, че са разбрали, но в последния момент се окаже, че не я намират - номерът ми е само не казвайте на фенките) 0885 717 953 (тоя номер е нов - стария отиде в небитието - това за всички, които вече са си записвали мой номер) Само предупреждавам, че ина вероятност да съм на работа до 20:00 - работното ми място е близо до НДК, така че ще мога да забера някой към кръчмето, ако се наложи. На срещата пристигам към 20:30 (най-късно). Моля ви, не почвайте боя без мен:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Corvus...един въпрос,

сос зор или со кеф...не ми се пие с теб,ай със здраве

 

за боя...жал ми е за теб,нали знаеш какво е направил Борис с Расате когато се опитва да върне някои древно езически богове.

 

Иначе аз пристигам в София,където ще се видя с добри приятели заслужаващи внимание и добро отношение,за теб отново поздрави от цяла Пиринска Македония с Македонски напеви.

 

така и не разбрах къде е кръчмата,че телефона ти даваше постоянно заето,вероятно от много фенки ;)

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше да се заяждаш, а? Понеже телефонът ми е давал постоянно заето, който се яви успя да ме намери, нали... :greenball: Само да те светна, че не сме правили срещата за теб, а И за теб.

Между другото въпросите обикновено завършват с питанка и изискват отговор.

 

Поздрави на всички. Честита нова година. Правете си срещите без мен!

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ей хора, аз съм още каратистка в тоя форум и гледам гледам и изпускам всички сбирки и мероприятия, които се организират. Затова моля Ва най-учтиво и чистосърдечно ако скоро има сбирка на вокалите или на форума или някаква друга организация с нестопанска цел се заформи, някои да вземе да ми пише на лична, щото иначе все съм неразбрала. Заплеса ми е пословичен, в разрез с огромното ми желание!

До скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

И аз искам сбирка... Няма ли някой да организира, или аз пак да се заема (макар че бях обещал да не го правя)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.