Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурент


Recommended Posts

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...намерих време и посетих myspace.com/konkurent...

... добри думи не мога да кажа за нещата които правите...

...пеене,текстове,аранжименти,стил,запис,смесване - нищо не ми хареса...

...съжалявам,че ви отделих 2 песни време да чуя ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е, целенасочен ли е този общ негативизъм, който демонстрирате в тази тема или просто си пишете ей така? Всеки свири каквото му харесва и едва ли това, че свириш музика от 80-те е кой знае каква причина да не го правиш. Не взимам страна в случая, аз също чух песните, не бих казал, че ме впечатлиха кой знае колко, но поне са изсвирени добре. Като чета само за какви аматьорщини (в тази секция) се изказват разни суперлативи, а тук... А пък вие големите критиканти дето сте, дайте по някой ваш запис да ви чуем...

Редактирано от racerx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е, целенасочен ли е този общ негативизъм, който демонстрирате в тази тема или просто си пишете ей така? Всеки свири каквото му харесва и едва ли това, че свириш музика от 80-те е кой знае каква причина да не го правиш. Не взимам страна в случая, аз също чух песните, не бих казал, че ме впечатлиха кой знае колко, но поне са изсвирени добре. Като чета само за какви аматьорщини (в тази секция) се изказват разни суперлативи, а тук... А пък вие големите критиканти дето сте, дайте по някой ваш запис да ви чуем...

 

^^Обикновено суперлативите са на прятелски начала, а не спрямо песента ...

 

А иначе съм съгласен ... за "Един живот" и "Дай ми време", още като гледах на евровизия ми се стори че си е направо същата ... че даже и малко текстовете си приличат ...

Ама няма лошо ... Масата хора няма да се усетят изобщо :)

 

А иначе в последно време все повече се съгласявам с приказката "Някои хора незнаят кога да спрат..."

@dark нищо лично пич, ти кефиш ... ама останалото ... вокала пее хубаво само в студио ...

Редактирано от Zlatanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зациклянето е доста голямо при тази група. Дори човек като мен /голям оптимист/ ,загубих надежда, че ще чуя нещо ново. Съжалявам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чета само за какви аматьорщини (в тази секция) се изказват разни суперлативи, а тук... А пък вие големите критиканти дето сте, дайте по някой ваш запис да ви чуем...

 

...ами повечето "Аматьорщини" не занимават хората с напъните си по радиата и телевизиите.

... щом издаваш албуми,правиш клипове и се вреш по медии,се предолага,че трябва да правиш нещо повече от "Аматьорите"

...и не става дума за стила, щото има Банди дето свирят "Стари Стилове" и звучат Яко ...

...а за собствени записи - дали сме - има нет търси,гледай,слушай!

...и накрая когато не искаш Критики,плащаш си на някой ,който да те хвали по някоя медия(примерно Планета ТВ),без да има възможност такива като нас да могат да си кажат критиките...

...щом сте направили тема тука и сте споделили песните си с нас -нормално е да чуете кво мислим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, не се карайте навсякъде по форума. Това няма никакъв смисъл. Ако видя още малко караници в тази тема ще има санкции. Изкоментирахте музката на групата... Стига толкова. Ако имате нещо лично един към друг, моля карайте го на ЛС-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не включваме модата, защото всички знаем в кой стил се крия тя в момента в България...за съжаление!

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не включваме модата, защото всички знаем в кой стил се крия тя в момента в България...за съжаление!

 

Ако визираш явлението "чалга" - виж кой е издателя на Конкурент - Пайнър !!!! :) Чалгата е пълна !

 

Конкретно двете парчета "новите" от по- горе - те обикновена осемдесетарска естрада ! Такива неща сме слушали до втръсване, 20-тина години вече...

 

И преди "конкурентите" да са ми уревали главата, и модовете да са заключили темата, искам да попитам ВСЕКИ който чете тая тема - "Пич, ти колко албума на Конкурент си си купил ?" Ама ми се иска и музикантите от групата да могат да видят отговорите....

 

Господа "конкуренти", бе не става така, хората искат да слушат музика !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
Отговорено (Редактирано)

ми пич аз сум си купил и двата албума на конкурент които ги има напазара та даже и единия от тях вече маи маи не се намира ... искам да кайа просто че за мен са най добрата бг група ! просто са велики и не само заради старите им песни а и заради новите които правят :hysterical: евала пичове продължаваите така и поздрави Маринчо от наи големия фен ( аз де ) сещаш кой съм :cheers2:

Редактирано от eL_NinYo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е, целенасочен ли е този общ негативизъм, който демонстрирате в тази тема или просто си пишете ей така? Всеки свири каквото му харесва и едва ли това, че свириш музика от 80-те е кой знае каква причина да не го правиш. Не взимам страна в случая, аз също чух песните, не бих казал, че ме впечатлиха кой знае колко, но поне са изсвирени добре. Като чета само за какви аматьорщини (в тази секция) се изказват разни суперлативи, а тук... А пък вие големите критиканти дето сте, дайте по някой ваш запис да ви чуем...

Не бе,Емо е смешен просто...тоя келеш на времето ми каза да му купя кафе от Стамболийски,което е на 500м от мястото на което свирехме..(в една репетиционна)

Леко наклонена пишка..

Въпрки призива Не свиря с тази група - тъпи са ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

На умрело куче нож вадите не ви ли е срам малко уважение към групите в които отавна няма и един кадърен музикант те горките не знаят какво въобще свирят и най вече защо а вие тука ги разбихте направо

ми не е лесно да се свири така де не всеки го умее и то добре а има и такива като тях

Просто толкова си могат хората :punk_guitar:

 

я малко респект и не се присмивайте че на всеки може да се случи да попадне в такава група :rocker:

Редактирано от temerut
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.