Jump to content
Българският форум за музиканти

a1RwalK

Български блог за електронна музика и музикални технологии

Recommended Posts

Здравейте колеги!

От доста време не бях влизал във форума. Радостен съм, че има актвино движение в много и различни теми и секции! Причината да публикувам, е че искам да споделя с вас едно начинание, което подхванах преди няколко месеца. Надявам се модератори не счетат темата ми за реклама или т.н. Целта ми е чисто споделяне на знания и информация. Заедно с мой колега стартирахме онлайн платформа за електронна музика и музикални технологии. В нея подготвяме и представяме софтуерни и хардуерни ревюта, интервюта и обучителни материали.

Уеб адресът е - https://e-music.bg/, а всички новости около платформата може да намерите и в официалната ни фейсбук страница тук.

Възможно е някои от вас да са попадали на материали публикувани от E-Music. Ако пък не сте, ще се радвам да споделите мнение как ви се струва идеята.

Поздрави, rock on  :metalist:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приветствам начинанието ви!
Радвам се, че създавате и представяте по адекватен начин съдържание, което може

да бъде полезно на много хора :)
Успех!

Редактирано от e-dinko

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От kalopop
      Хаус парче, което наскоро завърших. Най-вече търся съвети и мнения, но ако ви харесва, последвайте ме за още.
    • От exatoh
      Инсталирал съм и съм сложил вече license key на Studio One на лаптопа обаче той се оказа слаб за този софтуер затова сега ми се налага да го инсталирам на настолния компютър. Въпроса ми е как да преместя лиценза на другия компютър и може ли този софтуер да ми е инсталиран и лицензиран едновременно и на двете машини или се замества по някакъв начин?

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.