Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Пипилота - "Излъжи ме" [Official Music Video]

pipilotta пипилота рок България музика сцена кюфтета салата рок енд ролл rock n roll

• Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 positive

positive

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 57 Мнения:
  • Инструмент:микрофон

Публикувано 07 декември 2016 - 18:10

Здравейте, приятели.
Представяме ви първото ни официално видео към първата ни официална студийно реализирана песен - "Излъжи ме".

Започнахме през пролетта на 2014 година. Първоначално с китаристът и вокал на блус рок групата Блус Трафик - Божидар Банов - Порто,
но няколко месеца по-късно, поради многото ангажименти на Порто с Блус Трафик, неговото място зае Звезделин Харизанов.
Стилът, около който гравитираме е нещо като пост алтърнатив прогресив пънк хард рок. :):) :)

В клипа участват Стефан Щерев, Тодор Доцев, Яна Лазарова, Кристина Дъскотлиева и много други.
Режисьор е Янчо Янчев.
Текстът на "Излъжи ме" е на Андрей Филчев, музиката е на Янчо Янчев, а аранжиментът е на групата.
Песента и видеото вече могат да се намерят в повечето он лайн платформи за споделяне на музика.

В момента се подготвяме за участия насам натам и за турне в страната през пролетта.

На финалната права е и студиен запис на втора песен по текст на Еми Цветкова.

Пипилота:
Звезделин Харизанов - соло китара
Мирослав Миронов - пиано
Свилен Манчев - барабани
Александър Димитров - бас
Янчо Янчев - вокали/китара

Енжой :)

Also tagged with one or more of these keywords: pipilotta, пипилота, рок, България, музика, сцена, кюфтета, салата, рок енд ролл, rock n roll

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни