Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Newcastle United

Spector

Recommended Posts

Здравейте колеги :)

Въпросът ми е : имат ли официялен вносител за BG ?

Нямат, или поне аз не знам да имат,но можеш да си поръчаш от Томан през Динакорд България. 

http://www.spectorbass.com/Distributors

Няма официален восител за България, но има няколко за Европа, включая читави online-магазини. Гледам обаче, че доста са поскъпнали - преди 3 години моят ReBop струваше 1200 евра в Томан; сега същият е 1480 евра...

Мерси за инфото :)

Че има читави онлайн магазини, има, ама проблемът е, че басът който искам ми е доста скъп за кешово плащане, затова ме интересуваше евентуален лизинг от вносител .

Ето това е животинчето http://www.thomann.de/gb/spector_alex_webster_euro_lx5.htm

Имаш вариант плащане с кредитна карта и изплащане на задължението по нея след това. Предполагам, че оскъпяването ще е малко по-високо при този вариант, но пък имаш опцията за безлихвено погасяване до 45 дни.

• Like 1

Аз си мислех, че това е марка на един бг майстор, от Асеновград.

Поне един приятел имаше такава соло китара, правена, но може да е била реплика :D

По принцип Винаги, колкото повече струва, толкова е по добър баса. Винаги е така :)

Само че както и с всички други стоки разликата в цената не е пропорционална на разликата в качеството. Т.е. бас 10 пъти по-скъп не е непременно 10 пъти по-добър...каквото и да значи "добър" за един или друг човек.

Затова е важно всеки да намери удачния за себе си (нуждите и възможностите си) компромис.

• Like 2

Иво, това на което си ме виждал да свиря, си ми е най-удобният бас, който съм хващал и поради това си го обичам адски много. Просто в къщи си нямам единствено 5-ца (имах, но я продадох преди години) и затова ми се искаше да се поглезя (а този бас си заслужава определено) !

Не, че не съм съгласен с мнението ти относно цена-качество, но този бас е звяр ...