Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

:thumbs_up: Работи идеално!

За съжаление хубавите неща свършват бързо...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bravo:  :thumbs_up: Адмирации за Шефа! Базарът е перфектен!...(да н'го урочасам...)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшшшт!!! :secret:

вчера имаше малко даунтайм по случая, но важното е че си е заслужавало.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално бачка при мен! :coolp:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тегав, поне за мен, проблем.

Ситуация:

Обява - кореспондирам - купувам - плащам - оценям - обявата се изтрива(вероятно от нейният собственик). ВСИЧКО барабар с кореспонденцията, снимките и тн. изчезва.

Може би системата не го позволява, но една "Purchase history" си липсва, ама много.

В момента не мога да открия нито телефон, нито от кого съм купувал, нито за какво сме си писали. Защото обявата е изтрита, а покрай нея и всичко останало.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Съгласен съм с това, и в новата версия ще е поправено. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос и от мен:Има ли начин  оставянето на "оценка" и коментар да стане задължително по някакъв начин и да се вижда от пръв поглед,така да се каже?Аз съм продавал неща в базара,но дори и след молбата ми към купувачите никой не се отзова да го направи.Отчитам факта,че може и да не са съфорумници,но все пак ще е добре да се вижда кой с каква репутация е,как комуникира,а недай боже ако нещо се "обърка" да има поне някаква нишка между продавача и купувача.Предварително се извинявам,ако съм пропуснал някаква информация по въпроса и вече я има във форума.Хубав ден.

P.S.Между другото базара при мен се отваря със светлинна скорост,както и форума между впрочем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.