Jump to content
Българският форум за музиканти

anomandrus

Nevermore Cover: The Heart Collector

Recommended Posts

Привет,

Един кавър от мен и съфорумника Dilian Nedev ( http://forum.muzikant.org/user/1445-dilian-nedev/ ), с който решихме да направим един мини трибют на тази прекрасна група.

Целият труд е на Дилян (целият инструментал и микса, по които свърши страхотна работа), а аз допринасям само с вокалите.

Edited by anomandrus
  • Like 7

Браво :) Отлично е станало.

• Like 2

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By pazco
      Издирваме постоянни барабанист и вокал за авторска музика.Тук може да чуете наши неща и да придобиете представа за музиката.
          Най-общо казано,ритмичен барабанист с добра памет  ...и вокал,който да пасне на парчетата  горе ^.Не е задължително да е с подобна бленда на тези от записите.Умишлено не конкретизирам.Мисля,че е по-добре подробности  да дискутираме "на по бира",на пробна репетиция или в Mesinger,Viber,Л.С. и т.н.Ако имате записи,дори и с лошо качество,пращайте...
      Имаме помещение с всичко необходимо за репетиции и нисък наем.
      Търсете ме на тел. и viber: 0988845532,Л.С. Mesinger ...където ви е удобно.

• By velit
      Ето и от мен един кавър след доста време пауза :) 
      ACCEPT - METAL HEART
    • By DANEV
      Нещо върху, което работих последно време, надявам се да ви хареса.
    • By DANEV
      Любим инструментал, който ми беше доста трудно да науча.. звучейки така приятно и "неангажиращо" има много тънкости.. Надявам се да ви хареса.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.